Wpis z mikrobloga

#analizatechniczna #analizazdupy
#kryptowaluty #bitcoin

Jak wam się podoba mój bohomaz ( ͡° ʖ̯ ͡°)?

Najwyższy szczyt to 20k, kolejny już niższy jaki był w trendzie spadkowym to 17,3k.
Nadal jesteśmy w trendzie spadkowym, w tej chwili następuje korekta silnego spadku.
Jeśli przejdziemy 15k (na rysunku oznaczone szarą elipsą) i zaczniemy dalsze wzrosty -> przełamany trend spadkowy. Po osięgnięciu poziomu 15k jest jednak spora szansa, że wykres będzie podążał dalej w kierunku spadków i kolejny dołek przypada w okolice $6k-$7k USD

#wrozeniezfusow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
szcz33pan - #analizatechniczna #analizazdupy
#kryptowaluty #bitcoin

Jak wam się p...

źródło: comment_unB11FZSlESqrOXHsC8JKLLS10gHJPx4.jpg

Pobierz
  • 38
@Non_vincere_te: @Rihter: @Smule: @Seid:
Chyba już ostatnia aktualizacja tej formacji. Przesunąłem obszar przełamania oporu na ten tydzień. Jeśli ma to nastąpić to właśnie w tym momencie i to z impetem, wówczas będzie można przestawić swoje myślenie ze "spadków" na "początek wzrostów". Akurat udało się trafić z czasem dołka na poziomie $6k co jest przypadkiem. Poziom tej ceny był jak najbardziej technicznie do przewidzenia. Możliwy jest też scenariusz, w
szcz33pan - @Nonvincerete: @Rihter: @Smule: @Seid: 
Chyba już ostatnia aktualizacja ...

źródło: comment_wGhJmTdh46y315rmPYR3YaBhPSM282qy.jpg

Pobierz
@Non_vincere_te: @Rihter: @Smule: @Seid:

Wygląda na to, że rynek wybrał kierunek na południe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak mogliście zobaczyć był dość wyraźny ruch ceny w tym szarym obszarze decyzyjnym. Jednak ja wtedy nie byłem jeszcze przekonany co do spadków. Czasem tak się robi fałszywe wybicie/odbicie. Ktoś ma nadzieje na jakiś ruch ceny. Usawia wąskiego stopa - cena wraca i łapie wszystkie SL. Zatem
szcz33pan - @Nonvincerete: @Rihter: @Smule: @Seid: 

Wygląda na to, że rynek wybrał...

źródło: comment_gQnfHAzlDJnFrbikemxSnossUaZXpuE4.jpg

Pobierz