Wpis z mikrobloga

Siemano Miruny i Mirabele

Prawie rok temu zrobiłem rozdajo drugiego najstarszego numeru Giganta z mojej kolekcji z dzieciństwa (picrel). Numer wysłałem zwycięzcy paczkomatem, jednak go nie odebrał i wrócił do mnie, zniechęcony wrzuciłem go wtedy gdzieś do szuflady, ale dziś na niego trafiłem i ponawiam #rozdajo.

Zielonki i udzielający się pod tagami patostreamerów nie biorą udziału.

Wysyłka pocztą lub paczkomatem na mój koszt, wylosuję jutro o północy (z niedzieli na poniedziałek). Powodzenia :)

#kaczordonald #gigant #komiksy #lata90 #gimbynieznajo
Pobierz k.....k - Siemano Miruny i Mirabele

Prawie rok temu zrobiłem rozdajo drugiego najs...
źródło: comment_MRz3eaPcIGM51SkG229cs9GTMpHq5m64.jpg
  • 55
@kubelek_klasik: Tak mnie natchnęło, że może mi pomożesz - masz dużo komiksów z okresu który mnie interesuje xD Za gówniaka 7 lvl byłam w sanatorium i dwa dni przed odjazdem dostałam od miłej opiekunki giganta - miała wolny weekend od pracy dlatego go mi dała wcześniej - co ważne dla historii. W sanatorium byłam w okolicy wakacji 2000r lub 2001 - na okładce był Donald lub Sknerus na czerwonym tle, chyba
@kubelek_klasik: Kaczor Donald to moje dzieciństwo, nauczyłem się czytać na Kaczorze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
I tak czytałem codziennie nałogowo, aż nie pojawił się komputer, internet i ehhhhhh.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślicie, że da się do tego jeszcze wrócić z równie wielką satysfakcją?
Mam wszystko w szafie.

Ehhhh.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kubelek_klasik: Ehh, wspaniały Kaczor Donald/ Giganty. (Nie chcę bo czytałem i chyba mam ten sam egzemplarz w domu)
@Jadugar: Tak, post OP-a jest bardzo sentymentalny również dla mnie.

Przypominają mi się dwa takie interesujące komiksy:
Życie i czasy Sknersusa McKwacza - ja się wzruszyłem jak to czytałem, serdecznie polecam fanom "universum"
W którymś z Gigantów było poszukiwanie autora Poradnika Młodego Skauta, przez młode kaczorki - również zapadło mi w pamięć.