Wpis z mikrobloga

@mirek1337: nie wstydź się mówić i pytaj jak nie zrozumiesz - oni sami siebie nie rozumieją i często się powtarzają, wiec są przyzwyczajeni :D. Jak chcesz się obracać wśród Polaków to jest ku temu sporo okazji, dentyści, fryzjerzy, prawnicy - wszystko znajdziesz w polskiej odmianie, tak jak i polskie sklepy z większością niezbędnych produktów z Polski. Ale to moim zdaniem niepoważne i zupełnie niepotrzebne, zazwyczaj sprawy załatwia się dużo przyjemniej u
Kurcze mówicie o takich oczywistych rzeczach jak akcenty itd, ja wiem, lecę do Glasgow i nie przejmuje się tym że nie będę rozumiał, z czasem się ogarnie wszystko, jadę tam z celem osiedlenia się na stałe więc czas mam:)
Bardziej chciałbym wiedzieć co będę musiał zrobić po przyjeździe lub przed przyjazdem
Dziękuję za informację w każdym razie

@PanBulka: właśnie, otóż to, jak z tym NIN i kontem bankowym? Słyszałem ze są
@lumberman: właśnie już sie dowiedziałem, właśnie założyłem ten revolut (takie konto internetowe bankowe UK) i tam nie trzeba potwierdzać adresu, ludzie mówią że to normalnie jest honorowane jak zwykły bank.. Ciekawe, jeśli faktycznie tak jest to już sobie bardzo ułatwilem
@mirek1337 najszybciej pracę znajdziesz przez agencję pracy ale możesz sprawdzać również w innych miejscach. Zależy też co szukasz ale te proste pracę są obstawione przez agencję i one przysyłają tam ludzi.