Wpis z mikrobloga

#csgo

To nie jest tak, że po dwudziestu latach gry nagle nie słyszysz przeciwnika, który Cie obiega, czy #!$%@? swojego kolegę z drużyny, bo nie widzisz na radarze, że robi push. To nie jest tak, że wbijasz na BS bez zasmokowanych schodów i jungli, bo zapomniałeś.

To wygląda na throw. Nie da się wyzbyć gamesense w ciągu pół roku. Mogą grać w pubg przez 3 miesiące, ale granie w pubg nie usunie Ci pamięci mięśniowej z CS. To tak nie działa. Każdy z Was, który gra od dłuższego czasu wie, że powrót do CS po dłuższej przerwie jest jak jazda rowerem - udaje się od razu.

Dlaczego uważam że throw? Bukmacherka. VP to szemrana organizacja, a odkąd można betować na esport nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś chciał pomnożyć szybko swój majątek. Nie mówię, że chłopaki sami cokolwiek obstawiali, ale ktoś mógł kazać im przegrać. Co ich to obchodzi, w czasie przygotowań do turnieju zarobili więcej niż mogliby na nim wygrać.

Proponuję się nie ekscytować i znaleźć do kibicowania drużynę, której zależy, np. Faze.
  • 29
@wtchr: Ja odniosłem wrażenie,że granie w PUBG odtrącało chłopaków od myśli na temat taktyk,rzucania granatów,skilla,itd. byleby się odprężyć od CS`a,coś jak używka
Od kiedy można betować na esport w bitcoinach - nikt Ci nie udowodni throwa. Zresztą chłopaki mieli już w przeszłości takie wybryki.

Nie mówcie mi, że QBF czy C9 to przeciwnicy, którzy biegając jak #!$%@? są w stanie rozjechać VP w taki sposób.

Nie zależy mi na tym, żeby komuś to udowadniać, bo to wie tylko VP. CS umrze, a razem z CS ich kariera. Rodzinę trzeba będzie za coś wyżywić. Kontrakt
@wtchr: A mi sie wydaje, ze grali poprostu na totalnej wyjebce (). Also za małe kursy na nich były i w razie ujawnienia takich faktów byłoby za dużo do stracenia
@SzalonyAndrzej:

Jak te teorie są już od 2015


Jezu pamiętam jak oglądałem mecze VP regularnie w okresie 2013-2016 jak wypłynęła afera z iBuyPower i było jedno wielkie palenie czarownic i doszukiwanie się throw'ów na siłę (jeszcze wtedy jak borewik nie zwinął interesu na CSGL) XD Jak dupy trzaskały jak KaszaTriceps stawiał na samego siebie pixele i wygrywał XD