Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wkurwia mnie bardzo, że ludzie zawsze mi mówią jak mi zazdroszczą, przecież w biurze się nie napracuje.

A co oni myślą, że zrobienie takiej piłki z gumek jest proste?

#heheszki #gownowpis #pracbaza

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (28)

Siemka. Małe #rozdajo z okazji pierwszej wypłaty w #uk. Wylosuje jedną osobę dla której wyślę paczkę upominków do 10£, coś ala zapalniczki, figurki itp. Dla 5 osób z najbardziej plusowanymi komentarzami wyślę pocztówki. Losowanie za ok 24h. Jako że Anglia to tolerancyjny kraj zielonki mogą brać udział w konkursie

odpowiedzi (79)

Wy też z zapartym tchem śledziliście losy bohaterów Korony Królów?( ͡° ͜ʖ ͡°) Byliście pod wrażeniem gry aktorskiej, kostiumów i scenografii? Nas tak wkręciło, że pół roku temu zapytaliśmy TVP o koszty produkcji pierwszego sezonu - w tym, koszty konsultacji historycznych.
    TVP odmówiła odpowiedzi, powołując się na tajemnicę przedsiębiorcy. Sprawa trafiła do sądu, który uwzględnił naszą skargę i stwierdził, że uzasadnienie TVP jest tak złe, że nie jest w stanie na jego podstawie stwierdzić, czy te informacje to faktycznie tajemnica. Co teraz? Jeśli Telewizja nie wniesie skargi kasacyjnej, to będzie musiała sprawą zająć się ponownie i zdecydować, czy chce dalej ukrywać informacje o swoich superprodukcjach.
    My czekamy, a tymczasem podobno powstaje drugi sezon...Będziecie oglądać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @BongoBong @NieWartooo pytaliście o to kiedyś.
    #watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #tvp #koronakrolow
    pokaż całość

odpowiedzi (16)