Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy. Historia w sumie z soboty, ale dopiero teraz mam chwilkę.
Mój #rozowypasek pracuje centrum handlowym w poznaniu i jak miała przerwę na obiad to przytrafiła jej się sytuacją, której opis załączam.
Generalnie teraz mamy poniedziałek i pieniądze nie doszły. Szkoda mi jej bardzo, bo jej wiara w ludzi podupadnie, a z zasady należała zawsze do tych pomagających. Zdarzało jej się spóźnić na zajęcia, bo niosła zakupy jakiejś losowej babci itp.
Może będzie to dla niej jakiś kubeł zimnej wody, że jednak duża część osób oszukuje i nie zawsze warto pomagać.
Chociaż po cichu liczę, że może jeszcze ten koleś odeśle jej pieniądze i wszystko zakończy się happy endem.. jak myślicie?

nie wiem jak tagować to daje #poznan #przywracaniewiarywludzkosc
JestemSpokojny - Czołem Mircy. Historia w sumie z soboty, ale dopiero teraz mam chwil...

źródło: comment_Rbq2C9Qg0jtzF8u1mlLD1Q28tiQzAZuz.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
nie znam innej tak bezinteresownej osoby i też mi zależy żeby tak zostało :)


@JestemSpokojny: to zobaczy dane brata w banku. Wyślij uzywając portalu bluecash bo on szybfruje dane nadawcy i wrzuca w dane przelewu tylko nr transakcji

ja tam w takich sytuacjach nigdy nie daje. KAdy ma kogos znajomego by zadzwonic i poprosci o kupno biletu. To nei problem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chudywyzyskiwacz: i co takie przeslanie kasy da utwierdzi sie w przekonaniu ze obcy ludzie sa uczciwi i dalej bedzie wspierac ten rakowy preceder. Nie wierze w takie gowno w dzisiwjszych czasach mozna placic telefonem, mozna wyplacic kase w placowce banku ktorych w poznaniu pelno z dworca przeszedlby sie moze kilometr i bylby w dowolnym banku xD czekac do rana juz to widze bliki nie bliki #!$%@? muje dzikie werze bank na
  • Odpowiedz
@JestemSpokojny w radiu RmfMax był konkurs świąteczny gdzie dzwonili do osób, które zrobiły jakiś przedświąteczny dobry uczynek i nagradzali te osoby chyba kwotą 500zl. Dziwnym trafem na antenie była dokładnie ta sama historia, nawet Elbląg się powtórzył.
  • Odpowiedz
  • 0
@JestemSpokojny Wczoraj około 19-20 w avenidzie? Gość w szaliku lecha, punkowa stylowa? Też mnie prosił o hajs i bardzo podobna historia, łamiący się głos, młody. Widziałem jak do ludzi zagadywal, nic mu dałem i chyba poszedł dalej do kawiarni przy wejściu śmieć xD
  • Odpowiedz
@JestemSpokojny: Moją Różową typ oszukał w podobny sposób na pkp. Hajsu nie odesłał. Od tamtego czasu jest już ostrożniejsza. Szkoda tylko że ludzie jeszcze się łapią na ten stary numer... Pozdrów swoją Różową. Karma się do niej uśmiechnie =)
  • Odpowiedz