Wpis z mikrobloga

@MentoZZer: dobrze utrzymane A6 C5 quattro. Nauczysz sie jezdzic porzadnym autem o docenisz potem inne. Pojezdzisz troche.
Patrz na dobrze wyposazone autka, bo w tej kasie znajdziesz. 1.8T lub 2.8 benzyna.
Raczej nie szukaj klekotow, choc sam takim jezdze to benzyna Ci wiecej wybaczy jak nie jezdzisz duzo. Znajdziesz z LPG. Szukaj po 2002 roku bo byl polift.
Jest mnostwo aut w tej kasie dla Ciebie.
Dobrze by bylo wiedziec co
@Sharan: Zdecydowanie kombi, tak jak tutaj na zdjęciach objaśniałem tylko nie wiedziałem jak to nazwać ( o samochodach niestety nie wiem nic na ten moment)
Po mieście jeździłbym mało, byłoby raczej na jakieś wypady na weekendy czy urlopy
@MentoZZer saaby tanie w utrzymaniu nie będą. Często kupują to hipsterzy a potem płaczą bo naprawy drogie, przynajmniej znałem dwa takie przypadki. Ale nie powiem wygodne toto jest co depnąć i ciekawe wnętrze. U mnie jednak dwie lewe ręce i cebula silna więc teraz używam tylko aut tanio naprawialnych. Na pierwsze auto z perspektywy czasu brałbym dobrze wyposażone ale typowe i popularne auto.
@MentoZZer: no to lepszego kombi nie znajdziesz. Na weekend bardzo wygodne. Lubi trasy, ale w takim wypadku popatrzylbym na 2.8 bez turbo, wiecej wybacza, ale z tego co widze to nie ma tego duzo na popularnym portalu- a praktycznie wcale. Bedziesz sie musial zadowolic „ośką” bo raczej bym nie schodzil na klase nizej czyli A4 B6.
W kazdym razie, idz do komisu, przejedz sie, posiedz troche w jednym i w drugim,