Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? boli, że jak jakaś laska zaginie, to na wykopie wszyscy uważajo, że pewno do miasta uciekła i teraz na bolcu skacze xD
5 letnia dziewczynka? Zgłodnieje to wróci (co)
13 letnia dziewczynka? 100 procent leży zarzygana w jakimś akademiku!
15 letnia dziewczynka? Pewno się puszcza za hajs na ajfona z jakimś starym dziadem XD
30 letnia kobieta? Pewnie mąż się znudził i teraz robi z niego jelenia :')
To jest tak kuriozalne, że tylko usiąść i płakać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#oswiadczenie #zalesie

  • 21
@MaddoxX1911: no ale #!$%@?, jak sobie pomyślę, że ktoś by mnie #!$%@?ł i wrzucił do Wisły, a na internatach zamiast mnie próbować znaleźć ludzie pisaliby, że się w akademikach puszczam to tak średnio ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mężczyźni różnią się od kobiety tym, że pierwsi mają siuraki, a kobiety muszelki, ale tak naprawdę chodzi o coś groźnejszego. Jeśli obecnie trend na hejt kobiet jest większy od hejtu na mężczyzn to powoli to może się odwrócić uderzając w niewinne jednostki.
@PiccoloColo: @MonikPierszyDrugiTrzeci:

chodzi o coś groźnejszego. Jeśli obecnie trend na hejt kobiet jest większy od hejtu na mężczyzn to powoli to może się odwrócić uderzając w niewinne jednostki.


Uważam, że źródło hejtu nie jest do końca wewnętrzne. Liczba ludzi nienawidzących drugiej płci (czy jakiejkolwiek drugiej strony) po obu stronach rośnie. Ktoś (jakaś wpływowa grupa ludzi?) stara się tak sterować przemianami społecznymi, żeby wzajemna niechęć do siebie rosła. Powstają grupy rzekomo
@r4do5 O ile wolność słowa nie jest zła, tak globalna możliwość wyrażenia każdej bzdury w internecie już jest. Człowiek już ma w sobie wbudowany system ochrony swego imienia za wszelką cenę, najczęściej cenę prawdy, aż do tego stopnia, że przeinacza fakty. Uber vs taxi, kobiety vs mężczyźni i wiele innych. W internecie łatwo jest znaleźć sprzymierzeńców w każdej dziedzinie. Wszystko jest czarne lub białe.