Wpis z mikrobloga

Witajcie,

Planuję zakup #xiaomi #mi #robot i chciałbym się dowiedzieć od osób używających tego robota przez ponad 6 miesięcy jak oceniają jego działanie i jak kosztowna jest eksploatacja. Dodatkowo na zagranicznych forach wyczytałem ze ten robot ma problemy z bateria po przynajmniej 5 miesiącach pracy oraz z LDS, które niestety są bardzo drogie, więc chciałbym sie dowiedzieć czy jest to prawda ?

#xiaomimirobot #odkurzacze #automatycznyodkurzacz #vacuum
  • 21
  • Odpowiedz
@Makacch: właśnie mija u mnie pół roku i nic, wszystko ok

jeśli chodzi o wymianę części które się zużywają to wszystko zależy od tego jak często będziesz sprzątać i jak duże masz mieszkanie, jeśli odkurzacz dziennie będzie sprzątać około 50m2 to po 12-18 miesiącach wydasz na niego lekko ponad 100zł na szczotki itd

Z Polskiego magazynu - z kuponem XMVCKD za 289,99$ (bezref)
  • Odpowiedz
Jeśli można wiedzieć skąd zamawiałes ?


@Makacch: Gearbest z wysyłką priorityline ale wtedy jeszcze z chin

Jeżeli chodzi o baterię to tak samo trzyma jak na początku czy jest już widoczny spadek ?


ciężko określić bo odkurzacz robi rundkę i wraca do bazy żeby się ładować, nie trzymam go bez ładowania poza bazą, ale z tego co widzę jak wraca ma cały czas mniej więcej tyle samo baterii
  • Odpowiedz
@miboy i @Andczej : Dziekuje bardzo za odpowiedzi :) W takim razie chyba jednak zaryzykuje i kupie Xiaomi, poki co mam od nich telefon redmi 2 od ponad 2 lat i jeszcze mnie nie zawiodl mam nadzieje ze tak samo bedzie z odkurzaczem :D
  • Odpowiedz
@Andczej : sprawdzałem teraz no bo w sumie juz jest jutro i dalej expired :D Także na pewno trzeba czekać na nowy kodzik dla magazynu w GW-4 :) Dodatkowo mam pytanie czy warto brac ubezpieczenie dodatkowo czy samo z PP wystarczy ? :)
  • Odpowiedz