Wpis z mikrobloga

Chryste gdzie takie spieroliny się rodzą ()
Człowiek żyje sobie spokojnie nie wadzi nikomu, aż tu nagle pewnego październikowego dnia pojawia się nijaka Oliwia(prawdopodobnie ostre #!$%@? mózgowe) która budzi ejdynie we mnie śmiech i nie rozumie, że obrażając mnie nic nie wskóra ( )
Drogi Miriki zainteresował mnie ten przypadek na tyle, że aż szukam nazwy choroby psychicznej dla niej. Objawy: wypisywanie do obcych ludzi, szaklowanie rodziny(od rodziców po rodzeństwo), 3 msc #!$%@? na messengerze(bo przecież taka dama to nie wyjaśni sobie tego ze mną, tylko woli być potęga na messengerze). Czy wszystkie #rozowepaski są takie jak ona, czy to wyjątkowy okaz.
Ps. Mam więcej jej wypocin
Ps 2. Jeżeli jakiś Mireczek zna tego osobnika z #wloclawek #torun ja z miłą chęcią odwiedzę tą damę :)

#patologiazewsi #patologiazmiasta #problemypierwszegoswiata ##!$%@? #facebook #gownowpis #problemypierwszegoswiata
gorky405 - Chryste gdzie takie spieroliny się rodzą (╥﹏╥)
Człowiek żyje sobie spokoj...

źródło: comment_3ppccwiMQ2Ebr12tc3QEqG6sLPwpUv3O.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@gorky405: dawaj dalej posmiejemy sie. Albo wrzucaj na Fejsa tylko zamazujac kto pisze bo Cie jeszcze #!$%@? do sadu poda. Pisz w stylu 'paczcie jaki smieszek do mnie napisal' albo 'usmialem sie'. Pokazuj, ze Cie to bawi to sie bedzie bardziej wkurzac.
  • Odpowiedz
@stormkiss: jakby ktoś trzeci się włamał na jego/jej konto i upublicznił zawartość messengera to wtedy byłoby ujawnienie korespondencji. Korespondencja jest własnością nadawcy i odbiorcy i mogą robić z nią co chcą, no chyba że to korespondencja instytucji w której się pracuje. Jak się nie chce mieć swoich wynurzeń upublicznionych to się ich nie pisze. Jest wyłącznie dobrym obyczajem że korespondencji się nie ujawnia, ale dobre obyczaje nie obowiązują jak siędo kogoś
  • Odpowiedz