Wpis z mikrobloga

Dorosły mężczyzna.Wazy ~300kg.Robi z siebie kalekę i dalej żre bez opamiętania.Zona i dzieci płaczą,że sami muszą wszystko robić,bo on się poddał.Paradoksalnie przy jego wadze już dawno sam nie rusza się do sklepu, więc dokarmia go właśnie ta sama rodzina,która tak bardzo pragnie jego powrotu do zdrowia.

To jak mieć w domu alkoholika,kupować mu codziennie połówkę i płakać,że nie trzeźwieje....

#ogladajzwykopem #rakcontent #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz PogodaSloneczna - Dorosły mężczyzna.Wazy ~300kg.Robi z siebie kalekę i dalej żre bez ...
źródło: comment_ZCJaDMeUGAtwTGD3jJwZvzMlPvpnSpTy.jpg
  • 55
@PogodaSloneczna akurat salatka to slaby pomysl bo ma za malo kalorii zeby nasycic, oni się tam głównie bialkiem odzywiaja. Ale czaje o co chodzi.

No niestety, rodzina jest wspoluzalezniona, taka osobe traktuje trochę jak dziecko, jak potupie nóżka (gdyby mogl ja podniesc xD) to rzucaja im zarcie zeby ich tylko spacyfikowac. Mysla moze ze wyrzadzaja mu krzywde jak zaczyna krzyczec i wchodzi w faze gniewu.

Swoja drogą uzaleznienie od jedzenia jest chyba
@PogodaSloneczna: Z jednej strony można powiedzieć, że powinna go po prostu #!$%@?ć na ulicę bo to pasożyt, z drugiej znam sytuację, gdzie kobieta ma w domu takiego pasożyta, zdrowy chłop zdolny do pracy, który spadł z dyrektorskiego stołka w państwowej spółce lata temu i uważa, że byle czego to on nie będzie robił, więc ona #!$%@? a królewicz nawet nie sprząta, ale mają trójkę dzieci razem i to chyba po prostu
@PogodaSloneczna: oglądałam mnóstwo programów z monstrualnie otyłymi ludźmi i zawsze jest ten sam problem, oni są uzależnieni od jedzenia, bez terapii same podawanie sałatek przez rodzinę nie pomoże, bo oni mają skrzywiony pogląd na jedzenie, dla nich jest źródłem przyjemności, często jedynej na jaką mogą sobie pozwolić w ciągu dnia leżenia na łóżku. Jest to jedyna rzecz, która pociesza ich w życiu, bo kiedy nie jedzą mają czas rozmyślać o swoim
@Shyvana nie spojrzałam na ten nałóg z tej strony,przegwizdane perspektywa:nie możesz z czegoś zrezygnować,ale musisz to przezwyciężać każdego dnia

@Ayano zwłaszcza ,że przeciętnie jest tylko jedna osoba pracująca.Nie wiem czy nawet u nich przysługuje jakaś rentą w tego typu przypadkach.

@wykopowiczka69 najlepsze,że ta kobieta i tak zarabia na jego dupsko i byt całej rodziny,więc z palcem w tyłku poradziłaby sobie finansowo bez tego osobnika w życiu,ale jakieś przekonanie nią kieruje niepozwalające na
@MasterOfChaos "zadzwoniła na policję, że córki się nad nią znęcają i nie opiekują nią, bo nie chcą podawać nic, poza dietetycznymi posiłkami. "

Ciekawe jak policja zareagowala na zgłoszenie.
To jest czysty obraz tego jak nałóg zawęża myślenie.Przeciez nawet,gdyby zabroniono rodzinie się nią zajmować to trafiłaby do jakiejś placówki gdzie tym bardziej nie pozwolonoby jej na inne jedzenie niż restrykcyjna dieta albo zostałaby sama bez możliwości nawet pójścia do sklepu
@PogodaSloneczna: Ludzi w szpitalu czy jakiejś innej placówce nie mogłaby szantażować i wmawiać jacy to oni są okropnymi ludźmi, mieliby to gdzieś. A taka córka 16 letnia jak słyszy takie coś od matki, to się raczej na niej odbija. A w przypadku tej kobiety, policja przyjechała, sprawdzili obie wersje i że kobiecie się nic nie dzieje i pojechali. A córki odpuściły i jak przyszedł lekarz na kontrolę, to wyciągnął oranżadę spod