Wpis z mikrobloga

Kisne z tej całej akcji konkursu, gdzie do wygrania jest testowanie telefonu xD
Ludzie się wysilają, piszą wpisy niczym wypracowania na język polski tylko po to, żeby potrzymać chiński telefon przez tydzień xDDDD W dodatku administracja dołącza do akcji promocyjnej tego konkursu co jeszcze bardziej utrzymuje we mnie poczucie żenady.
Tyle osób się rozpisuje w stylu "Chciałbym przetestować, bo uważam, że jestem odpowiednią osobą do testowania ponieważ moją pasją jest technologia", że aż głupio się na to patrzy i dostaje mocnego cringa xD

Kuźwa do czego to doszło, żeby wielka chińska firma, 3 gracz na rynku smartfonowym robiła konkurs gdzie do wygrania jest dotykanie ich sprzętu przez określony czas xDD W dodatku nazwane "testowaniem" - testować to ja mogę, ale #!$%@? nie za darmo, w dodatku niczym EA - tworzenie rywalizacji, żeby taki zwycięzca czuł spełnienie czymś co odwala za free XDD

#honor #gownowpis #wykop #patologiazwykopu #konkursy #android #telefony #huawei
Reepo - Kisne z tej całej akcji konkursu, gdzie do wygrania jest testowanie telefonu ...

źródło: comment_a9g6geRIwuPDJtwHmidxmYbXbeOuG5r7.jpg

Pobierz
  • 34
@PurpleHaze: styczeń 2017 to przedpremierowo, a ten hjułałej honor to jest telefon, który już miał swoją premierę, ma dawno już recenzje itd. Nie ma żadnego powodu, żeby czuć się wyjątkowo mając na testy te urządzenie. Jakbyś miał na testach takiego słicza przed premierą to byłaby dobra akcja marketingowa, dużo ludków by się pytało "eeej to jak się na tym gra, ejj jest ok?" a tutaj już każdy może sobie znaleźć reckę
@Reepo: wiem wiem zartowalem, aczkolwiek to ze ten honor juz normalnie jestw sprzedazy i pewnie xxx recenzji powstalo zmienia postac rzeczy. Mnie ciekawi do czego beda zobowiazani testerzy. I czy beda musialy powstac wpisy/znaleziska na wypoku ( )
@PurpleHaze:
1.02.2017
Dziennik Honoru Dziewiątego

Dzisiaj zainstalowałem aplikację JakDojade, niesamowite, że potrafi tak płynnie chodzić (nie tak płynnie jak wrocławskie tramwaje). Cyknąłem tę świetną fotkę za pomocą aparatu z dwoma obiektywami, zobaczcie sami!!! #oo #honor #fotografia #amatorskiezdjecieczyprofesjonalne

2.02.2017
Dziennik Honoru Dziewiątego

Dzisiaj zabrakło mi papieru toaletowego w kiblu, cyknąłem więc fotkę pustej rolki za pomocą dual lens aparatu #oo zobaczcie jakie głębokie kolory wydobywane są z takich przedmiotów! #honor #fotografia #
@Bestcena_pl: nie wiem, może nie robienie konkursu w którym nagrodą jest testowanie? Poza tym tego typu konkursy prowadzone na takiej ilości chętnych kończą się tym, że 99% odpowiedzi jest wręcz identyczna, więc tak czy siak podejrzewam, że wyłoni zwycięzcę raczej traf, albo wygra kto lepiej stawia przecinki.
Myśle, że znacznie opłacalną akcją marketingową byłby konkurs na jakąś pierdołę jak słuchawki