Wpis z mikrobloga

@Tesiorka: @Aztek1996: @Termak: @m1a1: Podłączam się pod pytanie. Driveclub był dla mnie zbyt trudny i tez nierealistyczny, NFS Rivals mam ale takie to dziecinne. Na kompue grałem w GRID Autosport i bardzo podobała mi się fizyka. Rally serio taki trudny? Grałbym tylko na padzie.
@mak2207: No dla mnie rally na padzie/klawiaturze niegrywalne, ale wiadomo, że są osoby co wszystko wymasterują. Diveclub z kolei ma wg. mnie jeden z najlepszych modeli jazdy i w niego gra mi się świetnie. NFS to arcade więc zupełnie co innego, a Autosport szanuję.
@mak2207: @siej: Pograłem chwilę + dałem ustawienia z tutoriala i szczerze to nie jest jakoś ciężko, wystarczy nie #!$%@?ć jak #!$%@?. Trochę dłużej program i się przyzwyczaję. Chociaż powiem, że ciężko się na takie coś przestawić, jak człowiek grał w nfsy, burnouty i Forza horizon.
@Tesiorka: @m1a1: @siej: Wczoraj wieczorem pobralem i zagralem jeden wyscig Mini. Generalnie gra wymagajaca, ale nie powiedzialbym ze trudna jak na razie. Fajny realizm i do tego przypomina mi sie jak gralem w Colina 05. Kiedy auto wyleci w powietrze to troche zmienia sie fizyka i leci jak rakieta na orbitę.
@Tesiorka: @Aztek1996: @siej: Gram juz kilka dni, kilka wyscigów na dzień. Muszę powiedzieć, że gra jest super jeśli chodzi o fizykę, jest wymagająca, ale każdy błąd kosztuje utratę minut, sekund i wyscigu. Najlepsze pojedyncze wyniki to 3 miejsce, jak na razie nie moge nic awansować. :(