Wpis z mikrobloga

Jeszcze jeden krótki wpis na dziś, bo nie ma nad czym się zachwycać tutaj niestety.

Insidious: Chapter 3
#horror #filmnawieczor #film // Tag autorski: #crystalhills

Wziąłem się za to, bo dwie poprzednie części uważam za bardzo przyzwoite filmy. Tutaj jednak brakuje tego, dzięki czemu Insidious 1 i 2 były warte obejrzenia - Patricka Wilsona.

Wydarzenia dzieją się jeszcze przed historią z pierwszej części, jak Elise i te geeki się jeszcze nie poznali. Jeśli widzieliście poprzednie filmy z serii, to nie znajdziecie tu nic nowego. W #!$%@? jumpscare'ów, seanse spirytystyczne, walka z martwymi duszami w jakimś #!$%@? limbo.

Nie polecam ogólnie. Za to polecam pierwszą część Insidious, jeśli jeszcze nie widzieliście.

A na jutro mam jedne z lepszych filmów jakie widziałem w 2017, także zapraszam.
crimsontides - Jeszcze jeden krótki wpis na dziś, bo nie ma nad czym się zachwycać tu...

źródło: comment_8MQH6xKfFacCthnegE2B37MO6wXIfVxK.jpg

Pobierz
  • 5
@crimsontides: ujmę to tak jedynka była naprawdę świetna i swojego czasu, oglądając ja w sterylnych warunkach samemu w nocy etc. Najlepsza immersja jaka sobie wyobrażasz to dałem mu 10/10 bo #!$%@?ł mnie na kilka miesięcy jeśli chodzi o koszmary potem i banie się swojego mieszkania xD żadna kolejna nie miała takiego kopa