Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu stałem się posiadaczem telefonu Xiaomi. Szczerze, to nigdy nie miałem w ręku nic lepszego, rewelacyjna bateria, responsywność, system, wygląd nie odbiegający od topowych marek, zaś cena powalająco niska, jak na swoje parametry.
Można się śmiać z tych wykopowych bojówek Xiaomi, ale ja przyznaję im racje, jeśli chodzi o telefony.

I teraz pytanie, czy znacie jakąś inną markę, jeśli chodzi o telewizory/monitory, która też robi tak tanie a dobre produkty? Takie Xiaomi wśród telewizorów/monitorów 8)

#xiaomi #bojowkaxiaomi #telefony #telewizory #monitory #elektronika
  • 9
No to najzwyczajniej na swiecie mnie nie stac na telewizor xD do czego to doszlo, o swiecie ;(

Nie wyobrazam sobie wiecej jak 1k dac za tv.


@Piz-dur: Oj tam, oj tam. Łaszę się teraz (i jak widzę na #monitory nie tylko ja) na takie cudo: https://ithardware.pl/testyirecenzje/test_aoc_q3279vwf_32_cale_1440p_75_hz_i_freesync_za_799_zl-4841.html
Nie wiem skąd ta cena, w kilku kwestiach jest zaoszczędzono przy tym monitorze, ale sumarycznie i tak ta cena wydaje się mocno poniżej średniej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gprre: no tak, bez tych usb i innych niepotrzebnych #!$%@?, matryca mva, ciekawe, jak z jakoscia tego sprzetu. Przydalyby sie jeszcze ze 2, 3 takie firmy jak Xiaomi, to moglby czlowiek w ludzkiej cenie sensowna elektronike dorwac.