Wpis z mikrobloga

Tak stało się moim mały zwyczajem, aby podsumowywać po powrocie Wykopparty na którym miałem dużą przyjemność być.

I tak jest i tym razem - kolejne(moje trzecie) #krakowskiewykopparty już za nami.

Na początku w skrócie i przede wszystkim chciałbym podziękować Organizatorom - @MasterSoundBlaster, @DOgi, @TiIa & @Wruszbita_Maciej oraz całej załodze @BarONkrakow (z Justyną za barem na czele! :3 ) za zorganizowanie kolejnej fajnej edycji Wykopparty!

Wszystko przebiegło moim zdaniem sprawnie, dobrze i bez żadnych zgrzytów - były emocjonujące konkursy(nie ma mocnych na Dream Team w sztafecie 4x50ml), było grane, było śpiewane!

Chciałbym podziękować też @Browin, który jak zawsze dopisał i pod względem gadżetowym jak i "smakowym" na party! To jest firma, takich ludzi nam potrzeba i o to chodzi! #pdk

Dziękuję @Sox-in-the-Box za cudne skarpety, które udało się mi wygrać jak i @wafelkigoralki - orzechowe rulez!

I tak w sumie w skrócie tyle.

Dziękuję też ludzikom, których miałem okazję poznać i spotkać pierwszy raz - czy za pasjonujące mecze w fifę czy bijatyki na konsolach, śmieszkowania przy stolikach czy w czasie rozmów przy barze.

Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem ani nie poczuł się przeze mnie źle.
________________________________________________________________________________________________
Bo osobiście dla mnie, najpiękniejsze w wszelakich edycjach Wykopparty nie jest to, że można się wybawić przy alkoholu, grach planszowych czy innych zabawach - dla mnie najpiękniejsze jest to(tak jak kiedyś słusznie zauważył @Wozyack), że spotykamy się z wielu rejonów Polski - czy to jak delegacja z pomorza w postaci @nowik, @IrvinTalvanen, @Polinik, @dorotka-wu wraz @VVadera czy m.in @kwiatencja, @Wozyack, @BzdziagwaLujka reprezentujący Wrocław, @gasu_kurobikari, @dystopijny_brokul, @mandrake13(wraz z siostrą :3) reprezentujący ścianę bardziej od wschodu czy @Sztabowy, @hsvduivbsh @polik95 ze stole...stolicy - wspólnie, w jednym miejscu i spędzamy razem czas.

Wielu z nas nie żyje i nie rozmawia na takich zjazdach o Wykopie i o tym "
co tam na mirko_"- rozmawiamy o tym co u nas, jak się życie układa, sprawach prywatnych - bo mimo, że w dobie obecnej technologii i możliwości kontaktów poprzez wszelakie komunikatory - na co dzień przez pracę, studia czy inne przeszkody wynikające z codzienności - nie jesteśmy w stanie się spotykać w takiej ilości i stopniu w jakim mamy możliwość spotykać się ze znajomymi z "życia prawdziwego".

Najsmutniejsze zawsze są pożegnania - i tak było i dziś. Ciężko wrócić do rzeczywistości.

Do oby najszybszego zobaczenia na następnej edycji! Kto wie - może #wykoppartywarszawa? Może Poznań @wykop, @a__s ?


I cóż - do zobaczenia! Dziękuję za wszystko, było wspaniale!

#krakowskiewykopparty #truestory #takbylo #sautepoleca
S.....e - Tak stało się moim mały zwyczajem, aby podsumowywać po powrocie Wykopparty ...

źródło: comment_kbJgFxic7z2bc59EayyItVYhHmGsqZ5V.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Saute byłp warto #!$%@?ć się o próg w twoim towarzystwie xD bo chyba to Ty byłeś :v średnio pamiętam, a nie byłem #!$%@?.

A co do Warszawskiego to myślę, że w ciągu miesiąca będzie juz wiadomo na czym stoimy
  • Odpowiedz