Wpis z mikrobloga

Ponad 10 lat na tym portalu, wchodzę prawie codziennie, odwiedzam mirko, czytam komenty przy znaleziskach, trochę pośmieszkuję (raczej słabo, tak 3/10) i czasem jak patrzę co się dzieje, to mi wydupia żyły na karku. Uwierzcie mi, że mam dużą tolerancję na #!$%@? treści. Naprawdę dużą. Jakikolwiek wartościowy content "zniknoł" i "zaginoł na zawsze". Na topie jest totalna patologia. I to nawet nie chodzi o danielmagical czy inne patościerwa. Patologia #!$%@? się nawet pod normalnymi tagami odnośnie obecnych wydarzeń. Doszło do tego, że nie przeglądam mirko w miejscach publicznych. Nie mówię już znajomym, że "ostatnio na wykopie" bo ten serwis kojarzy się głównie źle. Często nawet bardzo źle. Czuję się tutaj jakbym był na ogólnopolskim forum debili. Po prostu wstyd się przyznać do swojej aktywności na tym portalu.

To jest #!$%@? smutne. Ciekawe czy ludzie, którzy pracują w tej firmie czują podobny wstyd. Admini muszą przemielić, przeczytać i trzymać jakoś w ryzach to śmierdzące gówno które leje się z tego chlewu niczym wóda na weselu. Moderacja kasuje komentarze pod dyskusjami o niczym, a te które faktycznie zasługują na delete zostają i dają świadectwo #!$%@? tej społeczności.

Oczywiście znajdą się wyjątki, tak jak wszędzie. Jeden na 50 wpisów w gorących jest cokolwiek wart, uczy czegoś lub faktycznie jest to coś o czym warto wiedzieć. Koleś który pisze o karuzelach vat. Ratownik/Ratowniczka. Jeszcze kiedyś był tu Listonosz, który teraz marnuje swój potencjał gdzie indziej. Szkoda mi, że tacy użytkownicy odeszli, lub (z pewnością) niedługo odejdą albo po prostu przestaną publikować.

Jeszcze rok temu śmiałem się z określenia "portal ze śmiesznymi obrazkami". A teraz widzę jaka to smutna prawda.
Żal mi kasować konto, bo trochę stażu tu mam. Ale nie widzę innego wyjścia, skoro po zbanowaniu 3 pato-tagów portal świeci pustkami w kategorii "dobra treść".

#gorzkiezale #niepopularnaopinia #smutnazaba #sadstory i mocno #truestory i motzniej #patologia #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 25
@fredziol: Też lurkuję od wielu lat i zauważyłem trzy etapy #!$%@? na wykopie:

Pierwsza fala: około 2011 rok, popularność korwina, hurr banda czworga durr, wysyp gimbusów z avatarami politycznymi i spam znaleziskami
Druga fala: około 2014 i fala zamachów, niespotykany dotąd wysyp gimbusiarskich fakenewsów o imigrantach albo spam znaleziskami typu "hurr imigrant z senegalu wzioł apap noc w dzień jak tak można durr"
Trzecia fala: 2017 i wysyp ścierwostreamerów, bardzo dużo