Wpis z mikrobloga

No! Wreszcie Mirek ktory dokladnie zrozumial o co mi tutaj chodzi! Dzieki za odzyskanie we mnie wiary w ludzi Mireczku :-)


@pablito1988: Wielkie jaśnie panu trzeba na kolanach wszelkie propozycje składać. To są normalne negocjacje. Olx trzeba porównywać raczej do targowiska lub domowej wyprzedaży, a nie do drogiej perfumerii ze sztucznie uśmiechniętymi kłaniającymi się paniami. Jak Cię tak wszystko złości, to daj sobie spokój z jakąkolwiek sprzedażą, bo to nie na
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykopaliskasz Zabawne jak wszyscy nagle potrafia po jednym wpisie umorlniac i pouczac innych i jeszcze nawet stworzyc rys psychologiczny. Normalnie klaniam sie specjaliscie z wykop csi. Idz pan w #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@pablito1988: Nie po jednym wpisie. Na wykopie pojawiają się dziesiątki wpisów. Twój przypadek nie jest jakoś specjalnie wyjątkowy.

Idz pan w #!$%@? ( ͡ ͜ʖ ͡)

To jest idealne podsumowanie Ciebie. Mogłeś napisać powyżej wiele zdań bez znaczenia, a odkryłeś się tym jednym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wykopaliskasz pozwole sobie nie komentowac opinii czerwonki, ktora zmarnowala pol zycia na wykopie bedac przy tym madrzejszym od glupiego, ktory robi z wpisu poletko na swoje ego. Serdecznie niepozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lketoglutaran nikogo nie bronie po prostu jestem zdrowy na umysle. Gosc zapytal czy wysylam. Napisalem ze moge wyslac ale tylko z przedplata. No to mi zaczal warunki stawiac, wiec go potraktowalem jak nienormalnego i tyle. Oczywiscie wg. tego wpisu 90% wykopkow wysylalo by paczke w ciemno za pobraniem. No comment
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony prosze... Wyciag z regulaminu dla przesylek

"4. Prawo wniesienia reklamacji przysługuje:
1) nadawcy,
2) adresatowi – w przypadku, gdy nadawca zrzeknie się na jego rzecz prawa dochodzenia roszczeń
albo, gdy przesyłka zostanie doręczona adresatowi."
  • Odpowiedz
@pablito1988: a co ma do rzeczy to co jest w regulaminie wewnętrznym operatora pocztowego do tego że masz dostarczyć rzecz w całości i kupującemu koło #!$%@? lata co zrobisz z rozwaloną paczką? Wysyłam tysiące paczek miesięcznie i wiem jak to wygląda z każdej strony.
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony Stary... Ty sie z choinki urwales? Sprzedajacego obowiazkiem jest dobrze zapakowac towar. A jaki sprzedajacy ma wplyw na to co odwalaja z tym na poczcie juz nie jest istotne. Adresat przy odbiorze ocenia stan przesylki i wnosi o reklamacje jesli przesylka nosi sladu uszkodzenia. Co ty za filozofie tworzysz. Jeszcze ja mam odpowiadac za niechlujnosc poczty... I moze frytki do tego....
  • Odpowiedz
  • 0
@wysuszony ooo! I tu dochodzimy do momentu w ktorym przydaje sie cos takiego jak ocena sprzedawcy. Kupujacy ma wtedy pewnosc ze sprzedawca jest rzetelny. A jaka ma pewnosc na portalu ogloszen lokalnych, gdzie nie ma ocen? Zadna! I dlatego jest ten moj caly wpis. Po prostu mam beke z ludzi ktorzy widzac w ogloszeniu info o odbiorze osobistym na portalu LOKALNYM robi sobie z tego allegro i marudzi o wysylki. O to
  • Odpowiedz