Wpis z mikrobloga

@nehemiah: Jak chcesz mieć kota-#!$%@?ę, to kastruj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym wolał po prostu nie mieć kota niż robić takie rzeczy... Może mu jeszcze łapki amputuj, nie będzie łaził po meblach i zrzucał rzeczy ani uciekał jak będziesz go chciał pogłaskać.
kastrowanie kota pozytywnie wpływa na jego zdrowie głąby


@WyjmijKija: Jakby dziecko wykastrować to pewnie też. W bójki nie będzie się tak wdawał, itd. Jak by zamknąć w piwnicy to też w sumie dobre bo pod samochód nie wpadnie itp.
ale z topieniem młodych kociąt to już nie masz problemu?


@solo_ta: Skąd ten pomysł, że nie mam z tym problemu? Rozwiązaniem jest nie mieć kota, zamiast mieć go jako zabawkę.
@4833478: Skoro namawiasz do niekastrowania to znaczy, że masz jakieś rozwiązanie dla jego potomstwa. Jesteś gotów przygarnąć wszystkie kocięta, które kot @nehemiah spłodzi? Czy tak normalnie jak to w Polsce bywa: do wora i do rzeki?

Rozwiązaniem jest nie mieć kota, zamiast mieć go jako zabawkę.

To nie jest rozwiązanie bo koty już są. Ten kot istnieje i nie zniknie. On znalazł dom jak widzę odpowiedzialny. Trzeba teraz się zastanowić co
Pobierz s.....a - @4833478: Skoro namawiasz do niekastrowania to znaczy, że masz jakieś rozwi...
źródło: comment_12g6yvnGoRfRIziVzJQR6u49brkfKhQL.jpg
@4833478: ale #!$%@?...
Ja np. swojego wykastrowałem. Dlaczego? A no dlatego, że inaczej by zdechł. Wracał czasami do domu po kilku dniach, wracał z poszarpanymi uszami, mordką czy z takimi ranami, że potem go przez miesiąc leczyłem i dawałem zastrzyki dwa razy dziennie.
Masz w ogóle jakieś zwierze którym się zajmujesz, w taki sposób, że je karmisz, wyprowadzasz, bierzesz do weterynarza? Ale Ty zajmujesz, a nie tatuś czy mamusia, a Ty
@4833478:

Jak chcesz mieć kota-#!$%@?ę, to kastruj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Panie, co to za argumentacja, dla ciebie pewnie kotki bez narządów rozrodczych to kotki-#!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby dziecko wykastrować to pewnie też. W bójki nie będzie się tak wdawał, itd.

Tak, dlatego szpitale organizują co roku akcję kastracji dla dzieciaków, jak gabinety weterynaryjne dla kotów XD

Rozwiązaniem jest nie mieć
Pobierz kociorek - @4833478: 
 Jak chcesz mieć kota-#!$%@?ę, to kastruj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie, c...
źródło: comment_DPUHHWAU34DGSIBL3nH6X143dEtJcXpo.jpg