Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, przedstawiam wam nowego psa, gotowego do adopcji! Dzisiaj dodatkowo na końcu mam do was pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#psiaostoja przedstawia kolejnego psa!

Dzisiejszy kolega uwielbia kanapowanie, cały czas jest uśmiechnięty i zadowolony, ma co prawda już 8 lat, ale pozytywnej energii mu nie brakuje. Kocha ludzi, leżeć obok człowieka i być czochranym.

Nr. chipa: 982061600045355

Standardowo zachęcam do obserwowania tagu #psiaostoja, gdzie dodaję więcej tych kochanych psiaków.
Polecam także odwiedzanie fanpage oraz strony internetowej, gdzie można obejrzeć wszystkie zwierzaki.

Wy pytaliście czy można jakoś pomóc schronisku. Dowiedziałem się, że na ten moment jest jeszcze dużo spraw organizacyjnych, więc może być ciężko, jednak na adopcję zawsze jest czas!

Czas na to pytanie już ode mnie: Kto z was pisał już wiadomość do Pani Doktor w sprawie adopcji piesa? Była pozytywnie zaskoczona i strasznie zadowolona, że nasza społeczność pomaga znaleźć nowy dom. Mimo, że mogła odpisać trochę niespójnie, ale nie do końca była pewna co to ten wykop, jednak wczoraj jej wytłumaczyłem i już wszystko jest jasne!

#pies #psy #smiesznypiesek #zwierzaczki #pomagajzwykopem
Pobierz
źródło: comment_0uw47KMQZZiIjrPEZnGTQKVBLdALDdhD.jpg
  • 5