Wpis z mikrobloga

Mirki i Węgierki,

pachnąca cebulka z rana. Promocja visacheckout na electro.pl. Dla tych, którzy nie korzystali z poprzednich promocji z visą w tym sklepie.
Przy wyborze płatności visacheckout zyskujemy:
50 zł rabatu dla zamówień o wartości od 300,00 zł do 500,00 zł,
100 złrabatu dla zamówień o wartości od 500,01 zł do 1500,00 zł,
150 złrabatu dla zamówień o wartości powyżej 1500,00 zł.

Prawilnie przypominam, że do visacheckout podpinamy dowolną kartę debetową/kredytową( ͡° ͜ʖ ͡°)

Smacznego!

#cebuladeals #promocje
  • 16
@PurpleHaze: Czy ja wiem, interesujący mnie czytnik ebook-ów był 20zł droższy niż u konkurencji, moje zakupy wyniosły ponad 500zł, więc jestem 80 cebul do przodu, dla mnie spoczko :) Była też jakaś akcja, że sprzedawali nieistniejące telefony xiaomi, ludzie dostali dodatkowe kody i mogą sobie połączyć obie promocje i Xiaomi 5A za 250 cebulek jest.

@flemingos podobno śmigają, cytując:
"Po uwzględnieniu kodu rabatowego i płatności Visy wychodzą następujące ceny:
Smartfon XIAOMI
Czy ja wiem, interesujący mnie czytnik ebook-ów był 20zł droższy niż u konkurencji, moje zakupy wyniosły ponad 500zł, więc jestem 80 cebul do przodu, dla mnie spoczko :) Była też jakaś akcja, że sprzedawali nieistniejące telefony xiaomi, ludzie dostali dodatkowe kody i mogą sobie połączyć obie promocje i Xiaomi 5A za 250 cebulek jest.


@Michupichu: no tak ale musiales dolozyc do niego jeszcze troche rzeczy, wiec to jest takie szukanie okazji