Wpis z mikrobloga

Powiem wam, przegrywy jak wygląda normalne życie. Starasz się być ogarnięt jak możesz. Przyswajasz dużo informacji o świecie, ćwiczysz jeżeli to lubisz, dbasz o ciuchy, chodzisz do fryzjera, rozmawiasz ludźmi, wychodzisz na wydarzenia, zarabiasz szmal tyle ile potrafisz.

Ludzie generalnie są mili, starasz się ogarniać laski, koleżanki poznają Cie ze swoimi koleżankami. Nikt nie robi z siebie księżniczek. To jakaś mania prześladowcza którą posiadacie, że kobiety chcą was zniszczyć. Laski chcą być tak samo szczęsliwe jak wy i tak samo mieć fajnego faceta jak wy laske. Rozmowy sprawiają przyjemność. Czasem się kłócicie. Czasem ktoś kogoś zdradzi. Czasem się #!$%@? a czasem ktoś łamie Ci serce. Ale nie dorabiasz do tego ideologi. Tylko normalnie robisz swoje.

Jesteście gorsi od fanów płaskiej ziemi #tinder #tfwnogf
  • 232
@Abomination:
Niektorzy:
-maja niski poziom tescia co utrudnia budowanie sylwetki a pewnym wieku uniemozliwia juz rozwiniecie atrakcyjnych iii rzedowych cech plciowych
-maja brode jak patyki powtykane w gowno

Może ekstrawertycy są najlepszą partią na wiejskiej potańcówce, ale to chyba te spokojne milczki były zawsze najbardziej seksi. Obczaj popkulturę - w każdym filmie, książce i serialu jest masa hiperaktywnych zjebów, ale i tak najlepszą partią jest skrzywiony, milczący niedorozwój, z kt


Ty
@Kayleigh ale to nawet nie jest śmieszne... Serio kogoś by takie #!$%@? bez sensu zaciekawiło? Ja tam nie widzę wielkiego zaangażowania po jej stronie. Oczywiście nie mówię, że ta ściana tekstu po lewej jest lepsza, bo to podobny poziom żenady.
@Polkop: chlopie ja Ci dobrze radze wez nie sluchaj tych rad normictwa, ten od ksiazek to juz w ogole z grubej rury #!$%@?. A OP w ogole nie wie jak wyglada zycie przegrywa, daje jakies #!$%@? zdjecia rozmow jego kolezanki ksiezniczki i stara sie wmowic, ze normictwo polega na kretynskim zadawaniu glupich pytan i udawanie, ze to jest smieszne. Jakbym mial dostac od tak rozowego, ktory leci na taki tekst to
Właśnie leci dobry przykład .Program randkowy,koleś mocno przeciętny bez zęba na przedzie ,praca na magazynie.Wchodzi kobieta.Jego komentarz: "Liczyłem na kogoś lepszego"....
Potem mu jeszcze przeszkadzało,że chciała pomóc
A
Tymczasem ona nie powiedziała na niego złego slowa.
Jak ktoś jest gburem i wymaga niewiadomo czego , chociaż sam jest nie lepszy to pozostaje tylko marudzić
Pobierz PogodaSloneczna - Właśnie leci dobry przykład .Program randkowy,koleś mocno przeciętn...
źródło: comment_lxBOpr2W7vCDUbJf0lLPvaf5Yq9vnIYJ.jpg
@Polkop: Może "#!$%@?/przegryw" to kwestia zbytniego analizowania rzeczywistości, często nieakceptowania jej (co jeszcze częściej wynika z nieakceptowania samego siebie), brak umiejętności dostosowania się.. przynajmniej w pewnym poziomie. Relacje damsko-męskie to gra, trzeba umieć grać. Ale przeczytanie wszystkich możliwych poradników odnośnie tego w internecie to jest najgorsza możliwa droga do tego, żeby się tego nauczyć. Wszystko co można nazwać red pillem to rak, ocenianie drugiego człowieka w skali atrakcyjności i ocenianie w
@quizonmyface:

sorry, ale nasz związek jest z góry skazany na niepowodzenie, bo prędzej czy później zdasz sobie sprawe z naszej dysproporcji seksualnej

Eeee tak? To ty nie myślisz racjonalnie przez cały czas?
Byłem już w związku z obiektywnie atrakcyjniejszą samicą i skończyło się to niezbyt szczęśliwie dla mnie, nie zamierzam tego powtarzać.

Wszystko co można nazwać red pillem to rak

Nie. Redpill jest prawdziwy, tylko cała ta ideologia zamieniła się w
@quizonmyface: no to jak gra w szachy, rozowy ma wszystkie figury i zaczyna jako 1, a niebieski ma 1 pionka i krola. Na takim wlasnie poziomie trudnosci rozowe graja w te gre, mentally retarded.
@PogodaSloneczna: hahah, dobre bajki przeciez to rozowe wysydzaja z brzydali. Pamietam akcje z jednej licbazy co tu Mirek dawal, jak szkola zrobila jakas randke w ciemno i reakcje rozowego, zapewniam Cie, ze ten typ to przy