Wpis z mikrobloga

@MMaros: Cześć, Miruny - niedługo wprowadzam się do nowego mieszkania, plan jest aby kupić porządne wkładki (obecnie są drzwi antywłamaniowe z jedną wkładką). Szukam jakiś sensownych wkładek, na razie upatrzyłem:
Mul-T-Lock MT5+ - dostępne w Polsce, 5 kluczy w zestawie.
Assa abloy Protect 2 - problem z dostępnością.
Czy jest sens kupować wkładki za 700-800zł do mieszkania w bloku z ochroną? Czy raczej szukać czegoś w przedziale 300-400? a reszte zainwestować w system wykrywający otwarte drzwi itp. Oraz czy gałka w zamku nie jest słabym punktem w przypadku włamu przez balkon? Co na to ubezpieczyciele.

#budownictwo #mieszkanie #kiciochpyta #zabezpieczenia
  • 7
@qbiszon8: Z podwójnymi może być problem - typowa deweloperka (drzwi antywłamaniowe z jedną eurowkładką). Mieszkanie na 3 piętrze (ostatnie), teoretycznie po balkonach da się wspiąć.
@MMaros: Może niee wkładka ale GERDA TYTAN jeden z lepszych zamków z przystępną ceną nie do otwarcia wytrychem a przynajmniej nie widziałem aby mój guru zamkowy potrafił go otworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ruskie to otworzyli ale trzeba mieć kupę sprzętu, rozpisywać sobie kombinacje i zajmuje to 16-17 min czyli zbyt wielkie ryzyko.
yogmean - @MMaros: Może niee wkładka ale GERDA TYTAN jeden z lepszych zamków z przyst...