Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 2 lata cały czas chodziłem do biedry, bo miałem najbliżej. Ostatnio poszedłem po jakąś jedną rzecz do lidla i doznałem szoku. Od zawsze wiedziałem, ze biedra jest dosyć biednym sklepem i jakoś byłem pogodzony z tym, że jest tam taki syf, bo uznałem że to normalne w takich większych sklepach. Czasami wbijam do biedry po drodze do pracy, o godzinie 7, aby wziąć sobie jakieś pieczywo co jest normą podczas takiej wizyty
- wszędzie #!$%@? kartonami po towarze,
- towar na paletach nie wyciągnięty, #!$%@? byle tylko był na kupie
- mięso #!$%@? obok wpieprzone obok batonów przy kasie, bo ktoś się rozmyślił i odłożył, a nikt z obsługi nie wziął tego od paru godzin,
- na pieczywo, po które przyszedłem, musze czekać 30 minut, bo mimo otwarcia sklepu nic jeszcze nie jest rozłożone,
- jak wbijam do biedry wieczorem to pieczywa nie ma juz w ogóle, albo są jakieś resztki bułek twardych jak kamień
- #ewakuacjaboners
- jakieś karyny z obsługi wyzywają się przy klientach, bo jedna nie wyłożyła mleka #!$%@?

Wbijam do lidla o 7:
- czysto wszędzie, żadnych #!$%@? kartonów
- pieczywo już wyłożone, cieplutkie
- obsługa miła (chociaż to może być po prostu przypadek, wiadomo zależy to od człowieka)

#lidl
#biedronka
#gownowpis

Ponoć biedra miała wejść na rynek zachodni. Już widzę jak w Niemczech mając do wyboru Lidl vs biedra (bez szacunku) wybierają biedrę. Chyba tylko po to, aby się pośmiać.
  • 151
W Biedronce zawsze był bałagan porównywalny z Aldi ale jedzenie lepsze Lidlu i Aldi to prawda najgorsze w Biedronce jest mięso
@teez: Ostatnio zrobiłem parę zdjęć w biedrze, do której chodzę najczęściej i planowałem wrzucić jak znowu wyjdzie gównoburza. Po południu to zrobię jak zdążę z robotą, możesz się zdziwić jak wiele biedronek teraz wygląda.
@teez: Pora otworzyć Lironkę/Biedla. :D

Jak najdę tam Kartofelnsalad, który bywa rzadko w tych bogatszych Biedronkach (o dziwo), normalne bułki hot-dogowe - a nie te #!$%@? francuskie - i proteinowe batony od Sante, to masz mój miecz.
@teez: Miałem wątpliwą przyjemność pracować w biedrze 2lata. W tym czasie pracowałem w trzech sklepach, w każdym to samo - zdecydowanie za mało osób na zmianie i masa wymagań wobec pracowników, które trudno było wykonać nawet bez klientów na sklepie. Kiedy pojawiali się klienci zwyczajnje trzeba było biegać i podejmować decyzje co w tej chwili jest najważniejsze, co spróbujemy zrobić pózniej, a czego prawdppodobnie nie uda nam soe wykonać mimo że
jakoś tak mało rzeczy tam [w Lidlu] mają takich co to się często kupuje

@Idesiku_Nago: Ja tam mogę często kupować, bo Argus w butelce to dobry wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@teez: Tęsknię za wielkim Kauflandem, którego miałem w pobliżu przez 3 lata. :/ Lidl też był spoko, ale to jeszcze bardziej wstecz.
@teez: biedra robi wlasnie "remonty" w sklepach i wyglada to w koncu cywilizowanie ale tym samym odchodzi od kategorii dyskontu (min wyzsze ceny, produkty premium) np biedronka warszawa metro wilanowska
@teez: Niektóre Biedronki też ładnie wyglądają.

Nie ma reguły. W Lidlach też często widziałem porozwalany towar, kartony, palety oraz kłócące się karyny za kasami. Myślę, że to zależy od mentalności pracowników. Przedpotopowa Biedronka w małej miejscowości na Podkarpaciu niczym nie różniła się od sklepowego "noname" - wszędzie porozwalane kartony, zastawione tak, że nie można przejść, zbyt mała powierzchnia. Natomiast w nowo otwartym sklepie w Krakowie, wszystko lśni, miłe panie z odpowiednią
Pobierz Serghio - @teez: Niektóre Biedronki też ładnie wyglądają. 

Nie ma reguły. W Lidlac...
źródło: comment_Yqs0dQ8wafbopTVTpmj8KxOacnQKfPGn.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.