Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 2 lata cały czas chodziłem do biedry, bo miałem najbliżej. Ostatnio poszedłem po jakąś jedną rzecz do lidla i doznałem szoku. Od zawsze wiedziałem, ze biedra jest dosyć biednym sklepem i jakoś byłem pogodzony z tym, że jest tam taki syf, bo uznałem że to normalne w takich większych sklepach. Czasami wbijam do biedry po drodze do pracy, o godzinie 7, aby wziąć sobie jakieś pieczywo co jest normą podczas takiej wizyty
- wszędzie #!$%@? kartonami po towarze,
- towar na paletach nie wyciągnięty, #!$%@? byle tylko był na kupie
- mięso #!$%@? obok wpieprzone obok batonów przy kasie, bo ktoś się rozmyślił i odłożył, a nikt z obsługi nie wziął tego od paru godzin,
- na pieczywo, po które przyszedłem, musze czekać 30 minut, bo mimo otwarcia sklepu nic jeszcze nie jest rozłożone,
- jak wbijam do biedry wieczorem to pieczywa nie ma juz w ogóle, albo są jakieś resztki bułek twardych jak kamień
- #ewakuacjaboners
- jakieś karyny z obsługi wyzywają się przy klientach, bo jedna nie wyłożyła mleka #!$%@?

Wbijam do lidla o 7:
- czysto wszędzie, żadnych #!$%@? kartonów
- pieczywo już wyłożone, cieplutkie
- obsługa miła (chociaż to może być po prostu przypadek, wiadomo zależy to od człowieka)

#lidl
#biedronka
#gownowpis

Ponoć biedra miała wejść na rynek zachodni. Już widzę jak w Niemczech mając do wyboru Lidl vs biedra (bez szacunku) wybierają biedrę. Chyba tylko po to, aby się pośmiać.
  • 151
  • Odpowiedz
@teez: Bywam w dwóch biedrach, jedna na osiedlu w sumie zadbana czysto w środku nie ma syfu i druga po drodze z uczelni ale tam tylko jeszcze nasrać na środku. I fakt w lidlu nie spotkałem burdelu nigdy.
  • Odpowiedz
  • 1
@teez jak biedra miała wejść na rynek zachodni jak biedra jest z rynku zachodniego (Portugalia)?

@wbutachorangutan Nie jest. Biedronka była kiedyś polska , została tylko kupiona przez Portugalczykow.
  • Odpowiedz
  • 3
@teez Lidl wszędzie gdzie byłem lepszy niż Biedronka. Pewnie znajdą się jakieś pojedyncze odmienności z obu stron, ale ogólnie znacznie wyższy poziom w Lidlach jeśli chodzi o wygląd i organizację sklepów.
  • Odpowiedz
@teez: Lidl po najnowszej "modyfikacji" jest świetny. Każdy pracownik ze słuchawkami o mikrofonem, żadnego darcia mordy "ANIA NA KASE" . Przyjemna kolorystyka i porządek.
  • Odpowiedz
@teez: To wszystko zależy od ilości zatrudnionego personelu na sklepie. W większości Biedronek brakuje personelu i pracuje na zmianie 3/4 tego co powinno być lub mniej. Nie wiem jak jest w Lidlach. No ale tak jest jak się płaci najniższa krajowa za pełny etat. Do niedawna tak samo było w Lidlu jak zatrudniali na 3/4 etatu, ale od kiedy zaczęli zatrudniać na pełny to się sporo zmieniło. Ale tam gdzie jest
  • Odpowiedz
@teez: Biedra ma swoje niektóre dobre promocje a produkty też nie są złe. Najlepsze są panchosy. Chyba najtańsze i najlepsze nachosy. Za 2.80 masz 175 gramów i są w 3 smakach chilli,serowe i solone albo naturalne. Swego czasu bardzo lubiłem ten szajs. Lidla też lubię i też zauważyłem że wgl. ludzie są inni. Nie dość że często mniejsze kolejki to jeszcze mniej takich "dziwnych" akcji i ludzi.
  • Odpowiedz
@teez: Jeżeli lokal byl adaptowany na potrzeby biedronki po jakimś innym sklepie to wygląda to marnie natomiast jeśli wynajmują w nowych lokalizacjach jest naprawdę dobrze. Natomiast nikt z Was niezauwazyl pewnej różnicy między L. a B. Otóż L. zawsze ma budynek wolnostojący postawiony dostosowany pod ich wymagania


@die10: ja mam obok siebie nowiutka Biedronke, wolnostojaca. Chodze do niej tylko po wode w ilosciach hurtowych. Syf, kolejki i tlok w waskich
  • Odpowiedz
Biedronka to jest jak tyskie.
Jest #!$%@? wszędzie.
Czasem ma fajne promo,ale asortyment uboższy niż u konkurencji,a produkty markowe ograniczone do dwóch rodzajów.
  • Odpowiedz
bo ktoś się rozmyślił i odłożył, a nikt z obsługi nie wziął tego od paru godzin,

@teez: O 7 rano w drodze do pracy zauważyłeś, że coś tam leży od paru godzin?

Lubię takie drobiazgi wskazujące na to, że autor wpisu lubi popuścić wodze wyobraźni.
  • Odpowiedz