Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niektórzy mają straszny tupet. Ostatnio musiałem wziąść wolne w firmie żeby iść na pogrzeb kolegi. U nas w pracy jest tak, że czasem dwie osoby korzystają z jednego komputera. Ja mam przyjemność dzielić swój z #rozowypasek taka typowa trochę karyna. Oczywiście często zamiast pracować na swojej zmianie instaluje jakieś gry typu kulki i kupe innego badziewia, które tylko zaśmieca komputer. Ostatnio wkurzyłem się już bo cały pulpit zasrany jakimiś gównogierkami i nic nie mogłem znaleźć, więc pousuwałem parę skrótów tylko do gier bo juz miejsca brakowało powoli.

No i stoję sobie na tym cmentarzu i czuję jak mi telefon wibruje w kieszenii. Nie odebrałem oczywiście. Potem następmy raz i jeszcze ze trzy razy. Podejrzałem a tam 4 nieodebrane od Karyna. Myślę kurde coś pilnego się może stało jakiś problem poważny ma bo przecież mowiłem ze dzis na pogrzeb idę.
Jak wychodziliśmy z cmentarza oddzwoniłem szybko- juz 6 nieodebranych i w słuchawce słyszę:

-hurr durr anon co Ty sobie wyobrażasz, czemu mi programy z kompa pousuwałeś
-Jakie programy nic Ci nie usuwałem?
-No moje programy, Ty jesteś jakiś nienormalny?
-Po pierwsze nie programy tylko gry a po drugie nie pousuwałem tylko skróty z pulpitu wywaliłem bo syf był poszukaj w programach wszystko jest.
-To na cholere sie w moje programy mieszasz?!
-I po to dzwonisz jak wiesz że jestem na pogrzebie?
-Mogłeś w moich programach nie grzebać!
Karyna jebła słuchawką.

Od dwóch dni się w pracy do mnie nie odzywa tylko służbowo jak mamy sobie coś przekazać. A tak foch na całego...
#logikarozowychpaskow nie korpo ale taguje #rozowykorposwiat i #karyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 46
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem to się nadaje na rozmowę z kierownikiem. Ale nie na zasadzie hurr durr karyna jest gupia tylko rzeczowo, że do tej pory przymykałeś oko, nie chciałeś robić niepotrzebnych napięć i problemów w pracy. Powiedz, że jest to niebezpieczne że nie dość że karyna instaluje zewnętrzne aplikacje, które mogą uszkodzić system lub narazić firmę na utratę danych czy cyberatak (wirusy/trojany), to jeszcze gdy tej osobie zwrócisz uwagę, że przeszkadza
Za dzieciaka? To ile Ty masz lat jak Skyrim to dzieciństwo?


@Variv: Skyrim wyszedł 7 lat temu. Sam określam okres życia gdy się miało 15/16 lat jako "za dzieciaka". Kolega może mieć spokojnie ponad dwudziestkę na karku. Poza tym tak cię to dziwi, że w internecie mogą być osoby niepełnoletnie? Wiesz, że nie trzeba pokazywać dowodu przy zakładaniu konta na wykopie?