Wpis z mikrobloga

Czy Mireczki i Mirabelki zechciałyby może poczytać, a w przyszłości może i pooglądać testy sprzętu komputerowego? Od laptopów przez myszki, aż do komputerów typu thin client oraz smartfonów.
Trochę tego sprzętu się przewija przez moje ręce ostatnio i taki pomysł miałem, skoro spodobały się wam moje #historieinformatyka to może też będzie się wam dobrze czytało takie testy,recenzje i moje zdanie na temat tego sprzętu?

Jeżeli jesteście zainteresowani obserwujcie #kornixtestuje, w weekend będzie pierwszy odcinek, oczywiście w moim stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #informatyka #sprzetkomputerowy #laptopy #smartfon #kiciochpyta
  • 37
@maniok: Póki co nie mam takiej możliwości, ale może jakaś firma będzie kiedyś chętna na podsyłanie sprzętu, którego nie muszę oddawać, wtedy będę rozdawał, bo mnie by żona zamordowała gdyby się okazało, że dostaję elektronikę za darmo, której nie muszę oddawać i reszta mieszkania byłaby zawalona przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Daleki_Jones: Kanały kanałami, ale ja chcę tu na mirko, ewentualnie zrobię jakąś szybką, prostą
@Kubul: Możliwe, że później wejdą, obecnie moim najlepszym sprzętem do nagrywania jest smartfon xiaomi redmi 3s, a jakosć jego wideo pozostawia wiele do życzenia, masz test:
KornixPL - @Kubul: Możliwe, że później wejdą, obecnie moim najlepszym sprzętem do nag...