Wpis z mikrobloga

@MrPickles nowe zasady obsadzania stanowisk w związku - lowczy krajowy ma być wybierany przez ministra, jak też rada i lowczowie okregowi - mogą to być ludzie w żaden sposób nie związani z myślistwem. Do tego mają zamiar zabrać nam obowody które dzierzawimy i na nowo to ustalić. Więc wielu z nas straci swoje łowiska a w nich urządzenia łowieckie, stanice myśliwskie itp.
@dorotka-wu: to teraz juz nic nie wolno upolityczniac? wszystko samowolka, a kazdy protest to przeciw upolitycznianiu? co sie porobilo... jakby tak podjac takie dzialania we Francji to, to panstwo by sie rozpadlo bo jest tak upolitycznione
@Menypeny powiedz mi jakim prawem ktoś kto nie zna się na gospodarce łowieckiej ma decydować o myslistwie w Polsce? To tak jakbyś nie mogła głosować na prezydenta tylko unia ci wybiera i koniec kropka. Nie ważne czy to byłby Polak ważne że można kolegę wsadzić na stanowisko
@dorotka-wu:

póki nie dotyka to mnie to jakoś osobiście to miałam w nosie ale teraz...

Standardowo, nasza chata z kraja... niestety myśliwi nie są naturalnymi wyborcami pisu i jest ich na tyle mało i sa na tyle nielubiani przez gawiedź ze można ich sprzedać za trochę stanowisk dla miernych, biernych ale wiernych.
Mają takie prawo i dołączam się do protestu. Jak można dobrowolne stowarzyszenie ludzi zawładnąć pod skrzydła partii. Nowe stołki do obsadzenia. . . za pieniádze członków stowarzyszenia.... Teraz wypadałoby żeby ministerstwo płaciło.Oczywiście z budżetu państwa. Nowy program myśliwyplus