Wpis z mikrobloga

@pro666full: Każdy ma inny gust, dla mnie zbyt hajpowany, nie wiem kto miał być targetem ale może pare lat temu by mi sie spodobał, teraz za dużo rzeczy mnie irytuje, "mroczna" muzyka w doslownie kazdym mozliwym momencie (loo patrzcie jak strasznie i mrocznie!!), jakies smieszne odglosy ze srodka jaskini, biedny nastolatek ze strasznymi snami i tatą trupem... fabuła na siłe zakręcona, postacie są jakieś neturalne, ani ich lubić, ani im dopingować,
@qmox: Czytałem wcześniej i trochę mnie trigger łapie jak np. w książce lokalizacja była OGROMNA a tutaj zapyziała szopa. Ortega zagrana cudownie, @co_za_roznica: ma rację że główna rola taka drętwa, jakoś mało tajemnicza/mroczna i aktor mi nie pasuje do tego kto był wcześniej hostem ciała( dali by Thomasa Jane, w The Expanse świetnie zagrał glinę). Klimat i ujęcia dam góra 6,5/10, BR to nie jest na pewno. Jeszcze oglądam i
@TenebrosuS: dark robi sie na super przemyslany serial bo jest 20 glownych bohaterow i wszyscy podrozuja w czasie oraz widz nigdy nie wie co wiedza bohaterowie. Ale po tym jak zacytowali paradoks dziadka tylko do polowy i rzucali dziwne naukowe wdtawki ze 3 wymiary to tak na prawde przeszlosc terazbiejszosc i przyszlosc i einstein sie mylil, wiedzialem ze scebarzysci niestety sie nie napracowali. Serial nadrabia dziury logiczne montazem zdjeciami i zagmatwana