Wpis z mikrobloga

Witam! [UWAGA! Wybieramy piwo na ostatki 2018! Głosujemy na najgorsze. Zostaw plusika dla zasięgu,dzięki] ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z racji tego, że za tydzień ostatki, postanowiłem, że zagramy w #wykreslanka. Wybieramy i głosujemy codziennie na najgorsze piwo, każdego dnia od dziś będzie odpadać jedna marka, ustalmy, że głosowanie trwa do godziny 16 codziennie.
W sobotę wybierzemy ostatnie i wygrany browar będzie towarzyszył mi (i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) w ostatki. Myślałem by wybierac między wódkami, lecz takie głosowanie już trwa pod tagiem #wykopowawykreslanka, zapraszam również osoby które obserwują ten tag do oddawania głosów codziennie na najgorsze piwo. Mój tag to #piwanaostatki2018 zapraszam do obserwowania.

------------------
Pamiętajcie, głosujemy na najgorsze piwo, do najlepszego dojdziemy drogą eliminacji.
Zapraszam do obserwowania tagu #piwanaostatki2018
------------------

#piwo #alkohol
Pobierz mateusz-zahorski - Witam! [UWAGA! Wybieramy piwo na ostatki 2018! Głosujemy na najgor...
źródło: comment_DJKOXWuD2j7lxzgKSFTSoaYgbtu9SMx6.jpg

Które z poniższych jest NAJGORSZE?

  • Specjal 18.3% (33)
  • Żywiec 3.9% (7)
  • Desperados 27.2% (49)
  • Łomża 1.1% (2)
  • Perła 3.3% (6)
  • Żubr 22.8% (41)
  • Tyskie 12.8% (23)
  • Warka 10.6% (19)

Oddanych głosów: 180

  • 14
#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię