Wpis z mikrobloga

Załóżmy, że faktycznie Żydzi w swojej masie chcą zniszczyć Polskę, nienawidzą Polaków, albo jedynie korzystają z każdego nadarzającego się momentu / potknięć / podłożeń żeby zrobić dobry biznes i wyrwać kasę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli tak sprawa wygląda czy nie byłoby genialnym posunięciem ze strony np. Grossa, żeby znowu pierdzielnąć jakaś "oszczercza" lub faktycznie oszczerczą książkę i później celowo przyjechać do Polski (bo wiadomo, że ta ustawa nie działa za granicą i był to tylko cyrk dla prawaków). Wyobrażacie sobie tę inbę? Aresztowanie na lotnisku, jakieś nerwowe działania, szał prawaków, wojna dyplomatyczna z USA i Izraelem, Polska na świecie już zupełnie skojarzona ze zbrodniami na Żydach bo z PR-em USA i Izraela wygrać się nie da, a poza tym tylko winny tak nerwowo reaguje! prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No powiem szczerze, że gdybym był tym złym (na szczęście jestem dobrym) Żydem chcącym zniszczyć Polskę (pozwolić Polsce zniszczyć się samej) to bym dokładnie tak zrobił na miejscu Grossa, już bym pisał nową książkę i bilet bukował. :D Oprócz tego wszystkiego jeszcze by miliony na bestsellerze zarobił gdyby sprawa stalą się głośna. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jestem pewien, że jak zwykle w Polsce, romantyzm wygrałby z pragmatyzmem, myśleniem o skutkach i po prostu rozumem. Prawaki by się nie powstrzymały i poszliby na śmierć "bo tak trzeba". No cóż maszyna za pomocą tej ustawowej wrzutki już w ruch puszczona, pozostało czekać na ile Żydzi będą skłonni pocisnąć :D

#neuropa #polityka #bekazprawakow #dobrazamiana #polska #heheszki #bekazpisu #humorobrazkowy #izrael
pk347 - Załóżmy, że faktycznie Żydzi w swojej masie chcą zniszczyć Polskę, nienawidzą...

źródło: comment_Qn8ETg6mfEdUBhaJpw4UVYc9AGL1svXJ.jpg

Pobierz
  • 10
@patrzpan: Wskaż mi takie przypadki w czasach po nastaniu chrześcijańskiego porządku w Europie.

Mnie w tym wszystkim boli tylko to, że skupiając się na holocauście zapomina się o podobnym przypadku rzezi Ormian. Niemcy przynajmniej umieli przyznać się do błędu, przeprosić i zmienić się w jeden z bardziej pacyfistycznych narodów Europy a Turcy jeszcze zgrywają niewinnych...
@Herubin:W Europie pogromy Protestantów, Afryka - Kongo i sławny Leopold II, zabijanie Chińczyków jako podludzi przez Japończyków. Niczym śmierć Żydów od wyżej wymienionych się nie różni. Chyba że wierzysz w bajki że Bóg ich wybrał ( ͡ ͜ʖ ͡)
@patrzpan: Mówię o Europie a nie Afryce, czy Azji. Naturalnie bardziej interesuje nas historia bliska geograficznie. No i nie przesadzaj z porównywaniem wojen religijnych, gdzie głównym działaniem było po prostu wypędzanie innowierców (a rzezie były lokalnymi wyjątkami a nie działaniami państwowymi).