Wpis z mikrobloga

Czy to normalne, że dziewczyna się na mnie obraziła, gdy powiedziałem jej, że nie chcę z nią na razie mieszkać? Mieszkamy w #warszawa od października, bo zaczęliśmy oboje studia. Do tej pory wynajmowaliśmy pokoje, ale ja ostatnio przeniosłem się do mieszkania ciotki, która wyprowadziła się na wieś. Mieszkanie trzy pokojowe 63m2, płacę tylko za rachunki i czynsz, czyli ok. 600 zł miesięcznie, w porównaniu do 12m2 pokoju za który płaciłem 950 zł to żałośnie niska cena. Gdy moja dziewczyna się o tym dowiedziała, od razu naciskała, żebyśmy razem zamieszkali.

Mówiłem jej, że nie chcę, że mamy dopiero 19 lat i nie mam ochoty zachowywać się jak małżeństwo, że dopiero kilka miesięcy mieszkam bez rodziców i cenie sobie taką swobodę. Powiedziałem, że za 3-4 lata jak już trochę będziemy starsi to można o tym porozmawiać, a ona wtedy strzeliła focha, że jej nie kocham, że jakąś inną sobie sprowadzam xD, że liczą się dla mnie tylko pieniądze (??).

Pierwszy raz się tak zachowała, a jesteśmy razem od 3 lat. Jakieś rady od bardziej doświadczonych Mirków, co w takiej sytuacji robić?

#zwiazki #feels #problemypierwszegoswiata #firstworldproblems #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 61
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mangodrrt: co ci szkodzi zrobić test? To jest najlepszy sposób na zbadanie czy faktycznie się dogadacie kiedyś w przyszłości, na razie nie macie żadnych zobowiązań ani obowiązków wiec ryzyko małe
@mangodrrt Nie ogarniam Cie typie xD
Jeśli laska w porzadku, stara sie , seksy sa to czemu razem nie zamieszkac? Same plusy.
Ja ostatnio mialem podobna sytuacje 5 lat zwiazku dziewczyna ma żal że razem nie mieszkamy nowie jej wprost ze pierw bym chcial by byla bardziej czula i kochana bo z kamieniem mieszkac nie zamierzam. Pare dni później zerwalismy.
Także drogi opie jesli laska tego warta to mieszkajcie jesli nie to
@mangodrrt: Nie słuchaj tego #!$%@? wykopków, bo niektórzy z nich oddaliby duszę za możliwość potrzymania dziewczyny za rękę i dlatego chrzanią takie farmazony. Chłopak ma 19 lat, a oni nazywają go nienormalnym, bo nie chce się jeszcze bawić w mamę i tatę i wspólne mieszkanie xD. Jak się jej nie podoba to znajdziesz inną, i tak to nie będzie twoja ostatnia dziewczyna.