Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki pijcie ze mno kompot. Mój brat miał wizytę u dentysty, więc przed wizytą udał się do bankomatu w celu wypłacenia pieniędzy. Przed nim stał jakiś dziadek podobno dość stary, który nerwowo klikał w bankomat. Ostatecznie dziadkowi nim udało się wypłacić kasy więc odszedł. Kiedy przyszła kolej mojego brata nagle bankomat wypluł 700 zł. Braciak postanowił zabrać pieniądze i dogonić starca w celu oddania mu jego kasy. To 700 zł i tak by nie uczyniło go milionerem a dzidziuś bedzie mógł godniej przeżyć do 1. Jestem dumny z postawy mojego brata. Dodam, że owy brat jest jednym z nas więc możecie mu pogratulować #truestory #czujedobrzeczlowiek #rodzina
  • 15
@korpoRator: Masz pewność że nie odebrałeś gotówki? Jak występuje błąd dyspensera (zacięcie na drodze transportu gotowki), to wtedy jest nakładana tymczasowa blokada na środki. Z tego co wiem, przy nie odebraniu gotówka jest zabezpieczana i konieczna reklamacja.

A może to był bankomat pko? Nie wiem jak to w sumie u nich wyglada, nie mam z nimi kontaktu.
@MuchomorCzerwony było to już kilka lat temu. MBank, Bankomat euronet. Zamulony byłem i gadałem przez telefon przy podejmowaniu gotówki. Odebrałem kartę i poszedłem do sklepu po chwili zrozumiałem, że nie wziąłem gotówki ale jak wróciłem to już jak nie było. Za dwa tygodnie wróciła na konto. Niestety nie widzę już tak zaległej historii konta żeby sprawdzić tytuł przelewu na zwrocie.
Edit: a co się dzieje z zabezpieczonym hajsem jeśli nikt nie zgłosi
@korpoRator: Jeśli chodzi o euronety, to współpracujemy z nimi i wiem, że jeśli gotówka nie jest odebrana na czas to musisz złożyć reklamacje żeby oddali ci kasę. Jeśli po jakimś czasie pieniądze wróciły same tzn że wystąpił problem z bankomatem i i tak byś tej kasy nie dostał, bank nałożył tymczasową blokadę.
Hajs jest w depozycie i czeka aż ktoś się zgłosi, nie mogą tego ruszyć bo ta kasa nie jest