Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. Jadę na jedne z najwiekszych zawodów na swiecie do holandi. Wszystko było gotowe ale jeden z znajomych który miał jechać nie jest pewien czy poleci, a ja wraz z innymi dwoma znajomymi ktorzy lecą nie mamy 18 lat, brakuje miesiaca tylko ten niepewny jest pełnoletni. Więc zapytałem hotelu czy możemy nocować jeżeli mamy 17 lat oni że spoko oczywiście, no to git wszystko zgodnie z planem. A następnego dnia dostaje maila, że nie jednak nie ma takiej możliwości, dopytałem co jeżeli już zabookowaliśmy pokój i jeśli ten który ma 18 lat by z nami jechał, oni że rezerwacja zostałaby anulowana ponieważ nie ma możliwości żebyśmy tam nocowali wszyscy muszą mieć 18 lat. Dziwi mnie to bo nie raz rezerwowałem hotel nawet sam nie mając 18 lat i nie było problemów a tu nawet jeżeli jest osoba która ma 18 to nie możemy tam nocować ? Dopisałem jeszcze że to mój kuzyn i jest naszym opiekunem i czekam na odpowiedź. To gdyby rodzic chciał nocować z dzieckiem które nie jest pełnoletnie to to dziecko nie może bo nie ma 18 lat ? Mam wrażenie że obsługa hotelu sama nie wie jakie zasady u nich obowiązują ponieważ najpierw mówią że oczywiście że możemy nocować a potem całkiem zmieniają zdanie.. Boje się że w innych hotelach będzie to samo, wyjazd za 9 dni i poświęciłem na niego wszystkie swoje pieniądze. Lot, wejście na zawody, ubezpieczenie całoroczne od sportów wyczynowych na cały świat dodatkowy bagaż na sprzęt i już prawi tyś. w plecy. Co byście zrobili na moim miejscu? szybko wycofać rezerwacje z tego hotelu i szukać innego czy może zadzwonić zapytać jak to dokładnie jest że nawet z opiekunem nie możemy tam nocować?
#pytanie #problemypierwszegoswiata #pomocy
  • 1