Wpis z mikrobloga

@oskar-wojciech: meso i inne pre, ktore deklaruja, ze maja 1.3d to sciema robiona gdzies w piwnicy. te firmy nie produkuja supli z 1.3d juz od wielu lat bo zostalo zbanowane przez usa i ue. gdyby tam naprawde bylo 1.3d to nikt normalny nie sprzedawalby tego na allegro czy u siebie w sklepie.
@oskar-wojciech: nie biorę przedtreningówek, ale to dlatego że nie robię "mocnego" treningu(tzn po treningu chcę normalnie funkcjonować w pracy itp tym bardziej że często trening mam z rana), więc nic nie polecę, ale wiem że napewno działają te od cybera(tak tego co podobno dodaje amfe do staców, ph do sarmów, a metę do ph i wszystko miesza w garażu), raz wziąłem od kumpla to później leżałem na ziemi próbując złapać oddech
ale wiem że napewno działają te od cybera(tak tego co podobno dodaje amfe do staców, ph do sarmów, a metę do ph i wszystko miesza w garażu), raz wziąłem od kumpla to później leżałem na ziemi próbując złapać oddech i uspokoić serce


@rindo: XDD
Zjadłem tego sporo od Cybera i nigdy nie miałem takich jazd, a już #!$%@?, że jest tam amfa to... xDDD Z resztą się zgodzę, bo niektóre wynalazki