Wpis z mikrobloga

Jprdl, w jakim kraju my żyjemy XDD Rudy obiecał więcej niż Kaczyński 4 lata temu, cały program jest po prostu absurdalny, a na wykopie trwa antykonfederacka krucjata i zadanie 1500 razy tych samych pytań, w jaki sposób zostanie zrealizowany postulat X, choć Konfederacja i Lewica to były 2 partie, które przedstawiły rozbudowany program, a nie 2 strony ogólników w PDF jak Platforma.

Wszystko po to, by ta partia dostała nie np 11 %, a 9 %, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie, bo jedyny rezultat może być taki, że ktoś nie zagłosuje wcale, ewentualnie ci bardziej skrajni poprą PiS i dostaniecie tym samym uja po same gardło XDDD ale wy to chyba lubicie

15 października pójdziecie do urn, bo macie pamięć złotek rybki i zagłosujecie na Platformę. A za 4 lata Kaczor usunie się w cień, może Ziobro się odłamie w wyniku konfliktu i stwierdzicie, że to w sumie już nie ten sam PiS, pozmieniało się i chyba jednak to jest najmniejsze zło xD

Cykl życia polskiego wyborcy od 2005 zatacza koło. W 2011 Polacy głosowali na PiS, bo nie chcieli PO, ale sami nie wiedzieli czemu, teraz chcą głosować na wówczas znienawidzone PO, bo nie chcą PiSu, ale nie wiedzą nawet co PO ma im do zaproponowania xD

A wiecie co będzie najlepsze? Najlepsze będzie to, jak Konfederacja zjedzie do 8-9 %, a ich kosztem wybije się Trzecia Droga lub Lewica i na końcu to oni wejdą w koalicję z PiSem, pięknie was wszystkich wydymają, bo na to zasługujecie xD

#bekazpodludzi #gospodarka #wybory #polityka #heheszki #polska #niebieskiepaski #rozowepaski #bekazlewactwa #lewackalogika #wykopefekt
  • 24
@Kopyto96: calkowity zakaz aborcji na przykład. Plus powiązania z sektą opus dei, czy ta podejrzaną organizacją ordo iuris (ta od ruchania żony kolegi co ich kreml nie finansuje).
W polityce chodzi o ludzi. Głosując wybierasz człowieka, z cała jego historia i charakterem, powiązaniami jakie wnosi, jego poglądami. Na pewno jest typ ludzi których lubisz czy nie lubisz, ufasz bądź nie. Dla mnie memcen to gość mniej godny zaufania niż ten sqrczybyk
  • 2
@NLatifundium: Dobra, dobra, ale "całkowity zakaz aborcji" to ogólnik. Każda partia rządząca do tej pory była przeciwna aborcji. Poza tym nie podałeś już żadnych konkretów, na czym ten katozamordyzm miałby się opierać, bo "powiązania" to żaden dowód. Czyli nie masz argumentów. Muszą być konkrety. Masz je? Nie masz.
@Kopyto96: gościu, powiedz mi po co mam się tutaj rozpisywać, nad tak prostą kwestia jak to czy konfa jest czy nie jest przepełniona religijnymi fundamentalistami. Jeśli temu zaprzeczasz, to chyba trollujesz… Nawet jak ktoś średnio lub wcale nie interesuje się polityka, to ma tego świadomość, bo media uwielbiają ten temat wałkować
@Kopyto96: ale mi jako wyborcy to wystarczy. Intuicyjnie i nauczony doświadczeniem podejmuję taką a nie inną decyzję. Takimi kryteriami się kieruję na podstawie danych które posiadam.
Nie będę tutaj przerzucał się linkami czy wypowiedziami bo to nie ma sensu. Wiem
Więcej o konfiarzach niż bym chciał.
Tak jak pisałem: ja tym ludziom po prostu skrajnie nie wierzę. Nie mają mojego zaufania (pozostałym politykom tez nie ufam ale tym najbardziej zaraz po
@Kopyto96:

Czym objawia się katozamordyzm?


Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, ale począwszy od podpisania Konfederacji Gietrzwałdzkiej, kończąc na pomysłach zaostrzenia prawa aborcyjnego i usunięcie przesłanki gwałtu w ustawie aborcyjnej.

Czemu #!$%@? po Konfederacji? Bo to zbieranina antyzachodnich i prorosyjskich szurów, i tak, z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że wolę zagłosować na Tuska, niż na któregokolwiek polityka powiązanego z Konfederacją.

I naprawdę trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie widzieć,
vulfpeck - @Kopyto96: 
Czym objawia się katozamordyzm?

Na to pytanie nie ma jednej o...
analfabetów ekonomicznych nazywających się ekspertami od ekonomii?


@NLatifundium: To można przypisać do wyborcy każdej partii. Każda partia ma poje*any program.

Ciebie nazwać zakaz aborcji, rozwodów


@xxdakee: Całkowity zakaz rozwodów? Gdzie to konfa proponowała? Bo z tego co pamiętam to chcieli dać dodatkowo małżeństwa których nie da się zakończyć rozwodem. To była jako dodatkowa opcja, a nie jako zasada dla ogółu.
@Kopyto96

A tutaj specjalnie dla Ciebie video z jednego z ostatnich wywiadów w Rzepie, gdzie dziennikarz wprost zapytał sie Mentzena o podpisanie aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

Przeczytaj ten akt - https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/, rzuć okiem na sygnatariuszy tego właśnie dokumentu. Jeżeli po tej lekturze nadal będziesz twierdził, że liderzy Konfy to nie są katoliccy radykałowie, to nie mamy o czym za bardzo dyskutować, bo próbujesz zaklinać rzeczywistość.
vulfpeck - @Kopyto96

A tutaj specjalnie dla Ciebie video z jednego z ostatnich wywia...