Wpis z mikrobloga

Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykonaniu Grabowskiego.

Fenomenalne jest to, że mimo, iż widząc Grabowskiego myślę "Ferdek Kiepski" to w tym serialu stworzył postać absolutnie różną od tej z serialu komediowego

Jakby grało go dwóch innych ludzi. Inne spojrzenie, ton głosu, wysławianie, po prostu brawo.
#seriale #pitbull
rales - Postać Jacka "Gebelsa" Goca w "Pitbullu" to dla mnie fenomen kunsztu w wykona...

źródło: comment_GNXsHBoCzA06TtQwM55jNYeU2xXc076G.jpg

Pobierz
  • 84
@rales: 3 twarz Grabowskiego to jego ta prawdziwa, gdzie spokojnie coś opowiada.
Np w serialu "Miodowe lata" był motyw gdzie go zaprosili Krawczyk z Norkiem żeby go ośmieszyć w tokszole i ten przyszedł i im tłumaczy, że jest normalnym człowiekiem nie debilem. Tam pokazał się jeszcze z innej strony, inna dykcja, gesty, mimika. Tam wystąpił bardziej jako Grabowski a nie postać z kabaretu czy serialu.
@rales: Dodam też, podobny motyw przemiany aktorskiej:
Tak jak Grabowski został w narodzie Kiepskim i zrobił wrażenie rolą Gebelsa podobnie było z Cezarym Żakiem który wręcz był już Krawczykiem z "Miodowych lat" i dostał rolę w serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów" gdzie zagrał ss-mana, narkomana. Też wtedy dużo się mówiło, że to ryzyko, czy da radę. I dał.
MarkiMarka - @rales: Dodam też, podobny motyw przemiany aktorskiej:
Tak jak Grabowsk...

źródło: comment_rCVzXTYxFwCm0dkJGuKO4le2GwRw8DLI.jpg

Pobierz