Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem w stanie skupić się na najprostszej rzeczy. Potrafię pięć razy przeczytać zdanie i sekundę później nie mam pojęcia o czym było. Umawiam się z dziewczyną, że coś zrobię, niedługo później o tym zapominam.

Kiedy ktoś coś do mnie mówi, powtarzam sobie w tym zakutym łbie "skup się, skup się" i tak naprawdę przez to nie wyłapuję nic. Praca przy biurku mnie niszczy, więdnę jak mam siedzieć z dupą przez godzinę, kiedy mogę to łażę po pomieszczeniu jakbym się przygotowywał mentalnie to #!$%@? z Wałujewem.

Mam kompletnie zaszumiony przez pierdoły łeb, jeden wielki chaos, muzyka z radia którą usłyszę rano, towarzyszy mi do końca dnia. Mam tiki nerwowe.

Co mi #!$%@? jest i jak z tym walczyć?

#psychologia #psychiatria #medycyna #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
mi troche pomoglo przestanie sluchania muzyki w sluchawkach bo robilam to non-stop. Teraz delektuje sie cisza a i ulubionej muzyki slucha sie przyjemniej. Dodatkowo prawie calkiem przestalam pic alko. Slyszalam tez ze ogarniecie dietki pomaga. Daj sobie troche czasu i powodzenia :)
@AnonimoweMirkoWyznania: niektórzy chorzy podejrzewają bakterie o wywoływanie zapalenia mózgu niezbyt gwałtownego ale przewlekłego czyli np. chlamydie mykoplazmy itp małe bakterie. Borelioza też może być w mózgu ale to już ma się porażenia nerów to byś zauważył ( albo dopiero cię to czeka). mózgu nie zbadasz bo żeby zrobili punkcję to musisz umierać, możesz badać przeciwciała na te bakterie
@SystemAegis jeden z naszych pracowników przezywał to samo jak przesadzał z paleniem trawy ( do obrońców maryśki, przesadzał czyli wypalał więcej niż 10g dziennie) .

Tyle to wypalal Bob Marley

@jombl:
a) Bob Marley nigdy nie byl wyznacznikiem ile mozesz wypalic maksymalnie :)
b) Nasza firma zlokalizowana jest w Kalifornii . gdzie palenie stalo sie legalne, Joe mowi ze z zaprzyjaznionej plantacji mozna dostac 1oz za 50 dolarow, wiec szalal, 1,5oz w 4 dni , ale po tym jak dostal dziwnych ruchow a takze jak zaczal sam do siebie mowic ,pogadalismy z nim i zredukowal ilosc wypalania do 1oz na 2
@AnonimoweMirkoWyznania miałem to samo, powód prosty za dużo palenia trawy. Nie mogłem się skupić na tym co czytam. Nie pamiętałem tekstu który przeczytałem przed chwilą. Zrobiłem detox. Do tego kupiłem noopept, choline, lecytyne i zma. Już po tygodniu było lepiej. Po miesiącu czulem się jak nowy człowiek. Wróciła nawet chęć do pracy i większe zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków. Mój kolega z kolei też miał ten problem. U niego pomogła medytacja. Może