Wpis z mikrobloga

Co sie odwalilo,nie rozumiem #rozowepaski juz w ogole. Ostatnio znajomej chlopak ja rzucil, ta zalamana,placze,nie je,spi calymi dniami. Chciala ze mna porozmawiac,no to okej jade do niej. Opowiada mi jaki on zly byl,glupi. Ja wiedzac ze faktycznie kawał chama z niego przyznalem jej racje i mowilem ze nie ma za kim plakac. Teraz do siebie wrocili i na mnie obrazona,ze jej chlopaka obrazam.


#logikaniebieskichpaskow troche #heheszki
  • 70
Chciala ze mna porozmawiac,no to okej jade do niej.

Opowiada mi jaki on zly byl,glupi. Ja wiedzac ze faktycznie kawał chama z niego przyznalem jej racje


@bialkovski:
Idealnie spełniasz rolę przyjaciółki tej dziewczyny. Dobra z Ciebie przyjaciółka. Tylko po co? Skoro pokazujesz tej dziewczynie że jesteś przyjaciółką, czyli pokazujesz jej totalny brak jaj i męskich cech... to nie rozumiem po co?
Ok - rozumiem że ta dziewczyna w ogóle Cię nie
to już nawet nie można mieć kumpeli i udzielać jej wsparcia w chwili słabości


@TypowyRobert: chwila słabości to jest jak uznajesz że do niczego się #!$%@? nie nadajesz i użalasz się nad sobą i potrzebujesz plaskacza na twarz żeby się ogarnąć. To było zwyczajne wypłakanie się bo została zostawiona, potrzebny instant ktoś żeby nie czuła się sama, żeby zabić uczucie porzucenia, wybuch babskich emocji. Jeśli już decydujesz się na rolę chusteczki