Wpis z mikrobloga

No i gdzie mają to wozić? Tylko skup się na odpowiedzi.


@zpord: Jeśli mieści mi się ona do firmowej Daćki Dokker czy Kangura to w 13,6 metrowej "firance" znajdzie się miejsce. Hint - po bokach, pomiędzy osiami naczepy a ciągnika, są takie belki zabezpieczające przed wjechaniem np osobówki pod koła naczepy, gdzie jest sporo więcej miejsca niż ma drabinka 3x7 szczebli (2 metry).
Pobierz cation - > No i gdzie mają to wozić? Tylko skup się na odpowiedzi.

@zpord: Jeśli m...
źródło: comment_OSha5vlfk0MKTHmIXprpdu4VlbC9I8fc.jpg
@Lubie-po-polsku: I bardzo dobrze, a nie jak na wypoku transy chcą wmówić, że

Jak #!$%@? ci kawał lodu na auto, to nie wściekaj się, bo to nie ich wina że nie chce im się ruszyć dupy bo "nie mogo", więc ponownie- nie gniewaj się (°°

Przerzucić przez naczepę szmatę albo coś na wzór tego co mają kominiarze i ganiać w koło,
Bardzo dobrze, kiedyś oberwałem w szybe i dach samochodu taką dużą i grubą taflą lodu oderwaną z tira jadącego z naprzeciwka (swoją drogą jechał z 80 km/h jak nie lepiej w zabudowanym) Mocny widok i równie mocne uderzenie a tir uciekł. Przecież to jest zagrożenie życia dla ludzi na chodniku
@Aztek1996: @Seid: @saltacme: @cation: @megawatt: @tellet: Możecie sobie ujadać ile chcecie, ja tam za nic w świecie na dach naczepy nie wejdę bo ani nie umiem tego odśnieżyć nie zabijając się przy okazji (dach takiej izotermy to przy ujemnej temperaturze dosłownie lodowisko) ani nawet nie mam na to uprawnień - jak spadnę i się zabiję to rodzina grosza z odszkodowania nie dostanie - bo mi tam
A gdyby tak w te firanki, czy jak przypuszczam miękkie poszycie, wszyć przy produkcji grzałkę jak przy grzanych siedzeniach? nawet niech to pobiera 80A, odpali silnik, nagrzeje lód się rozpuści i będzie jak z szybą tylną w aucie. Popłynie...
@lukasz-b: O, i to już jest serio dobry pomysł. Grzanie szyby i lusterek to zrobione w technice grubowarstwowej ścieżki o dużej rezystancji naniesione na folię, gdyby wszyć taki arkusz sprawdził by się idealnie. To jest na prawdę dobry i prosty w robocie pomysł.
@Seid: Już nie jeden misiek mandat mi próbowali wlepić Sebusiu i żadnego im się nie udało, "pisz do sądu" i nagle wolą pouczyć i odjechać xD
Tak serio mówiąc to kalkulacja ryzyka jest tutaj jasna - mam dużo większe szanse się zabić tańcząc na naczepie niż komuś coś zrobić hipotetycznym kawałem lodu. Jak się tak boisz to serio, możesz podejść z drabiną na stację rano i oferować odśnieżanie naczep. Ba! Nawet