Wpis z mikrobloga

W moim rejonie dla pewnej kobiety skończyło się to pociętą twarzą. Lód spadł z naczepy i uderzył w przednią szybę. Do tego dodam od siebie że nie raz taki śnieg czy lód uderzył mi w samochód po czym od razu zwolniłem by nie narażać się na dalsze szkody.
@piker: Jestem po prostu nieodpowiedzialnym, egoistycznym gównem.


@Aztek1996: Ładnie się nam tu Pan przedstawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@piker: A jeżeli nie umiesz wejść po drabinie to może lepiej zrezygnuj z kierowania składem.


@Aztek1996: Może i potrafię, ale nie zamierzam bo nie mam do tego uprawnień, przeszkolenia ani narzędzi. Wybacz, ale jak jadę na myjnię i goście myją auto od góry to wchodzą
@Aztek1996: W dupie mam filmiki z wideorejestratorów, tak samo jak napinaczy w internecie. Chcecie regularnie ryzykować swoim zdrowiem i życiem to możecie sobie łazić po śliskiej jak diabli powierzchni cztery metry nad ziemią. Mi jeszcze życie miłe.

Policjanci też wiedzą, że temat nie jest taki prosty bo sam ostatnio widziałem policyjnego Ducato Maxi z czapą na dachu - jakoś sobie mandatu nie wlepili... ( ͡ ͜ʖ ͡
@Aztek1996: Ja nikogo nie ryzykuję. Zawsze ogarnę temat jak mam możliwość, czyli mogę to zrobić bez ryzykowania własnego zdrowia i życia. Jak kierowcy dadzą sobie na głowę zrzucić kolejny obowiązek to ani na krok nas nie przybliży do systemowego rozwiązania problemu.

Poza tym jak ja uwielbiam postawę "nie obchodzi mnie jak, ale ma być zrobione!!!". Postawę taką zwykle reprezentują osoby które same nie wykazują żadnej inicjatywy i zasadniczo są zbyt
@Morgo jeśli firma dobrze płaci a nie ma pracownikow to raczej międzynarodówkach gdzie nie ma cię w domu 2 tygodnie. Jesli jesteś kierowcą krajowym i jakimś cudem uda ci się mieć przyzwoitą stawkę to musisz trzymać się jej kurczowo bo mało jest takich firm. Większość krajowek to januszexy za najniższą krajową na umowę zlecenie i to oni właśnie się dziwią że nikt nie chce pracować
@saltacme No przecież wołam. Nie jesteś zainteresowany bułkami z tira? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak srsly to chyba po argumencie kolegi mi krew z mózgu odeszła i nie popatrzyłem kogo cytuję ;-) Sorki :-)
@Lubie-po-polsku

Policjanci sprawdzają, czy na naczepach samochodów nie zalega śnieg i lód.

i bardzo #!$%@? dobrze bo z rok temu idąc na rondzie jakiś trans sobie jechał i gdybym się nie rzucił w tym momencie w krzaki to cały lód z naczepy i śnieg by mnie zabił( ͡° ʖ̯ ͡°)