Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, jeżeli kiedykolwiek będziecie żałować jakichkolwiek decyzji, miejcie świadomość, że kilka dni temu sprzedałem w dołku #lisk #lsk za 50 zł, bo spanikowałem, a chciałem choć minimalnie wyjść na plus z całej kryptoinwestycji w #kryptowaluty xD

Jak patrzę na obecną pompkę, to świadomość, że gdybym przeczekał pieprzone trzy dni i sprzedał całość choćby teraz (albo bliżej 20 lutego), to właśnie mógłbym pozwolić sobie na rok bezrobocia/kilkanaście całonocnych wizyt #divyzwykopem/sesji #narkotykizawszespoko, to mnie coś strzela. Na niczym nie mogę się skoncentrować, pod wpływem emocji podjąłem jak dotąd najgorszą decyzję swojego życia. W sumie to cały styczeń nie patrzyłem na kurs, ale trudno było nie usłyszeć w mediach, że rynek krwawi i oczywiście jak już spojrzałem na kurs, to sprzedałem wszystko w dniu, w którym kilka godzin później wszystko odbiło xD #depresja mocno. Oczywiście nie łudzę się, że nawet po rebrandingu przyszły lisk (czy jak on się tam będzie nazywać) spadnie do 50 zł, choć zlecenie kupna po tej cenie już poszło na bitbayu (,)

Osobom, które się obkupiły odpowiednio wcześniej, na dołku, szczerze gratuluję. Ja chyba już zrezygnuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziomek easy, myślisz że to ostatni raz jak możesz dobrze zainwestować? Masz czas to wejdź sobie w Cardano (ADA), bardzo dobry projekt, teraz kupisz po 40C, a do końca roku easy 1$ ( chociaż z tym jak ludzie pompują coiny to myślę, że i 3-4 $ jest możliwe).

Neo - za 100-110 $ kupisz a jeśli potrzymasz rok to raz, że ten projekt pójdzie do góry to dwa jeszcze generuje