Wpis z mikrobloga

Mercedes S63 AMG C217 (2014-...)
5,5l V8 biturbo 585KM
0-100 km/h - 4,2s

Tak jak pisałem przy okazji Wraith'a Black Badge ostanio coraz popularniejsze jest pozbywanie się chromów z auta. O ile Rolls Royce wyróżnił w ten sposób usportowione modele, to Mercedes nie oferuje takiej opcji.

Na załączonym zdjęciu widać, że ktoś zdecydował się wykonać ten proces samemu. Czy raczej przy pomocy części od Mansory. Poza oklejeniem auta matowym wrapem, to wszystkie chromowane części zostały... No właśnie, albo zostały również obklejone folią lub wymienione na odpowiednie carbonowe części od Mansory.

Jedyną częścią, która na pewno pochodzi od mansory jest tylko spoiler (oczywiści musiał być podpisany... ). PS nie sądziłem, że da coś się znaleźć od Mansory co nie zwieśniaczy auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 2018 roku model przeszedł delikatny facelifting. Najbardziej charakterystyczną zmianą jest zmiana przedniego grilla Panamericana na znanego z AMG GTR. Pod maską pojawił się czterolitrowy silnik (też znany z GTRa) o mocy 612KM.

Ceny S63 AMG zaczynają się od 833 tys PLN.
Za cabrio trzeba dopłacić jakieś 50 tys PLN.

------------------------------------------------------------------------
#carpedia - czyli moje spoty z jakimś dodatkowym opisem <--- obserwuj/czarnolistuj
#ciekawostki
#carboners #carspotting #mercedes #amg #c217 #warszawa #v8
Pobierz superduck - Mercedes S63 AMG C217 (2014-...)
5,5l V8 biturbo 585KM
0-100 km/h - 4,2...
źródło: comment_mmI5latNMQYA6s4Tige5UCLI3DHv1FyM.jpg
  • 9