Wpis z mikrobloga

Patyczek do uszu oraz spirytus i czyścisz sensory. Jak odpalisz to sprawdź czy w ogóle przewija, bo po tylu latach mogą być paski napędowe naciągnięte lub sparciałe i nie przenosić ruchu z silnika.
@kafar22: odpaliłem, działa. przewija i odtwarza :) to jest jeszcze magnetowid kupowany w pewexie :-) made in japan. Wtedy chyba nie wprowadzali postarzania produktu :-) Chodzi mi o samą jakość obrazu, czy coś mogę poprawić. Nagrania były też robione 18 lat temu, więc nie pamiętam jak te nagrania wtedy wyglądały. Nie mam za bardzo odniesienia.. czy to już jest ok, czy jeszcze można poprawić :/
@boulderdash: Tak wygląda mniej więcej film zgrany z VHS. Jeśli Twój ojciec nagrywał na dobrych taśmach to obraz powinien być dosyć ostry. A nie myślałem o postarzaniu produktu, lecz o tym że technologia "paskowa" była zawodna - może mniej w przypadku markowych sprzętów, ale tańsze chinole albo polskie robione na licencji potrafiły napsuć nerwów i zaciągać taśmy. ;)
@kafar22: kaset jest wiele, na pewno są spotkania rodzinne , komunie itp itd , odpaliłem jedną i powiem Ci, że banan na twarzy :)) Babcia (śp) która robi pączki.. wszyscy młodzi :) polonez w stodole :P i dziadek z siekierą :P