Wpis z mikrobloga

@sad_pepe: Ja bym takiej kasy na TV nie dała, bo ni mam, ale skoro przez taki wydatek nie będziesz głodował i poziom życia ci nie spadnie, to zawsze większa przyjemność z pykania na takim ekranie. Filmy w 4k to też inna bajka, choć na razie to więcej reklamówek jest w tej jakości. Jeśli oglądasz filmy z cda, to na takim ekranie nie ma co xD choć zakładam, że masz netflixa, a
@wlochatyjoe: @zakladamkontojakczekamnakebaba: Na wykopie hejtują raty XD Wartość nabywcza pieniądza spada a raty payU to są koszta 0% na wszystkim ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na #!$%@? mam wydawać moje oszczędności które będę potrzebować za kilka miesięcy na remont. Odkładanie na przedmiot przez X miesięcy przy ratach 0% i kosztach kredytu 0 zł to głupota. To zresztą 1 przedmiot co będę mieć na raty.
@sad_pepe: Też rozważałem ten model (do Netflix, PS4). Jednak kwestia powidoków (wypaleń) - szczególnie w grach i słaba płynność ruchu ostatecznie zniechęciła mnie do oleda. Kupiłem Sony KD55XE9005. Następny będzie oled jak już wyeliminują te wady.