Wpis z mikrobloga

@mamrotekk: Jak to na przekór innym? Bo nie gustuje w metroseksualistach? :D Wstydziłabym się pokazać gdziekolwiek z gościem, który ma na ryju więcej pudru niż ja. Wydaje mi się, że prędzej znalazłabym tematy do rozmowy z tym po lewej.
  • Odpowiedz
@pysznie rownie dobrze moze to być photoshop. Na podstawie wyglądu stwierdzasz z którym lepiej by Cie gadało? Nie różnisz sie niczym od gosci ktorzy kieruja sie jedynie wyglądem.
  • Odpowiedz
@Garg84: To najwidoczniej chłopak oprócz sympatycznego uśmiechu ma też dystans. Całe to porównanie jest z dupy, bo jedno zdjecie jest amatorskie a drugie profesjonalne, pewnie w jakimś studiu ze sztabem stylistów i photoshopem. Jak już porównywać to zdjęcia podobnej klasy. Jakby temu pierwszemu zrobić taką sesję i go wystylizować to nikt by go tu nie wkleił w takim kontekście. To jak zestawienie zdjęcia samochodu w ogłoszeniu na olx i zdjęcia fury
  • Odpowiedz
@mamrotekk: Powiem lepiej, odniosłam takie wrażenie po jego koszulce :p A Ty po czym stwierdziłeś, że więcej osób wybierze tego z prawej? Po photoshopie czy po prostu Tobie się bardziej spodobał? :)
  • Odpowiedz
@mamrotekk: O gustach się nie dyskutuje :) Widocznie wyniosłam z domu trochę inne wartości co w połączeniu z moimi życiowymi doświadczeniami spowodowało, że się pięć razy zastanowię zanim poddam kogoś tak surowej ocenie przez pryzmat jego fizycznej powłoki.
  • Odpowiedz