Wpis z mikrobloga

@Rowscarlis: Siema ludziska, tak standardowo wyskakuje z pytaniem czy moze moglby ktos polecic jakies niezle fantasy w stylu sandersona badz lepiej nawet miroslawa zambocha.
A zeby potem was jeszcze nie meczyc wiecej, to czy znacie moi mili oraz moje miłe jakies niezle military sci fi ktore wyszlo w ciagu 2-3 ostatnich lat najlepiej z jakimis niezlymi bataliami kosmicznymi jak u webera ale inne tez przygarne z otwartymi łapskami.

Ps: Prooosze dajcie mym oczom czytac!
( ͡° ͜ʖ ͡°
( ͜͡ʖ ͡⊙)
( ͜͡ʖ ͡◉)

#ksiazki #fantasy #fantastyka #scifi
  • 16
@Rowscarlis seria zwiadowcow johna flanagana, mi podpasowalo, zamboch moze to nie jest ale sie dkbrze czytalo cala sage (przynajmniej mi, 15 ksiazek)
Punkt drugi: saga Thrawna ze star wars, moze nie nowe, moze juz nie kanon ale robi robote
@kubaczka: Nie no, ale Kaczora Donalda to ty szanuj! Właśnie teraz poczytałem, że Luceno napisał znowu powieść wprowadzającą do Zemsty Sithów xd. Labirynt Zła był bardzo fajny, ale współczuję chłopu jak musiał drugi raz to samo napisać.
@Rowscarlis dodam jeszcze do listy wszystko co z forgotten realms zebral do kupy R. A. Salvatore Mi sie podobalo wszystko, ale uwiepbiam forgotten realms, ogralem wszystko z cRPG forgotten realms i w technikum bardzo czesto chodzilem na sesje d&d

Najbardziej mi sie chgba podobaly wojng pajeczej krolowej, najbardziej mroczne (bo opisuja wewnetrzne walki w menzoberanzan, miescie drowów)