Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu pewien Mirek pochwalił się, że zrobił dla swojego dziecka tablicę sensoryczną. Ciurmok jestem i nie mogę tego znaleźć, ale mam nadzieję, że to zobaczysz - zainspirowałeś mnie do zrobienia takiego samego prezentu mojej chrześnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12 elementów, dwie pary otwieranych drzwiczek, jedne na zasuwkę, drugie na haczyk. Trąbka rowerowa, odblaskowy rzep pasmanteryjny, odblask, gniazdrko elektryczne z kablem, kabelki usb, jack 3.5mm, kieszonka na guzik z piłeczką antystresową w środku, fidget-spinner, klamka od drzwi i sprężyna. Pomimo licznych obaw z mojej strony, mała (lvl 2.5) była zachwycona nową zabawką ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zrobienie czegoś takiego zajęło mi kilka godzin, i zamknąłem się w 100 zł (sporo elementów miałem już po prostu w domu). Jeżeli ktoś szuka pomysłu na zabawkę dla swojego dziecka i ma w domu wkrętarkę / wiertarkę i trochę czasu, to polecam mocno taką tablicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dzieci #majsterkowanie #zabawki #chwalesie
Pobierz robertx - Jakiś czas temu pewien Mirek pochwalił się, że zrobił dla swojego dziecka t...
źródło: comment_66mKOsTAdXl7O24d6zbaWgvs6KUfuCVp.jpg
  • 9