Wpis z mikrobloga

Insurgent/Nightshark


@BartiPL: mysle na poczatek nad jakaś furą pancerną zeby robic na spokojnie niektore misje. Co polecacie dobrego szybkiego i pancernego ? Bo mam 2mln do wydania i czuje ze chyba magazyn poczeka ;P
Nightsharka nie mam jeszcze, ale mam insurgenta bez działka. Jeździ spoko, wytrzymuje dużo eksplozji, ale jego wada są nieopancerzone szyby
@fifiak: To dwa różne magazyny. Jeden jest na paczki i kompletnie do bani, drugi na pojazdy. Najlepiej wziąć drugi najtańszy na wschodzie miasta przy autostradzie, bo ma świetną lokalizację.

Co do wozów pancernych, to polecam Kurumę do misji - ma pancerne szyby i jest niewiele wolniejszy od nieopancerzonego odpowiednika, czego nie da się odczuć przy normalnej grze. Insurgent tylko z działek i przeciw graczom, bo może wytrzymać kilka bezpośrednich eksplozji (więcej
@BartiPL: kupilem nightsharka i jestem zadowolony poki co. Wczoraj typ mnie musial rozwalic laduajc 10 rakiet jakos. Ale mam wrazenie ze szy pancernych nie ma chyba ze jak kupie pancerz 100% to beda. Narazie mam na 80%
@fifiak pancerz na szyby chyba można tylko w mobilnym centrum operacyjnym zamontować, wtedy będzie się dało przestrzelić tylko przez szparke na środku