Wpis z mikrobloga

Poznałem na studiach laske jakoś miesiąc temu. Normalnie znajomość sie rozwijała w piątek sobie pisaliśmy i ja zapytałem czy zobaczymy sie w wakacje bo tak to przez 3 miesiace kontakt sie urwie a szkoda by było to mi odpisała "haha to miło mi". Potem coś napisałem na inny temat i juz nie wyświetliła wiadomości. W niedzielę sie odezwałem, że chyba jednak nie aż tak miło skoro sie nie odezwała. A ta ze nie miała czasu bo miała imprezę w piątek i sobotę l. Zapytałem czy one były całodobowe a ona odpowiwdziała "można tak powiedzieć haha". No to jej powiedziałem że mimo wszystko to nie jest problem napisać od razu ze musze iść nie mam czasu czy za parę godzin odpisać to wyświetliła i nic. Nwm czy ja jestem jakiś przewrażliwiony czy laska jednak kompletnie nie warta uwagi jak tak się zachowuje? #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 135
@WyzwolonaPodrozniczka: @Masuj @Masuj @gazozaur @ZielonyRozpustnik @Utero Słuchajcie ale to nawet nie chodzi o to że laska mnie olała jakby no od razu wiedziałem, że elo jak to typ osoby co cały weekend po klubach lata ale dla was to jest normalne kogoś tak olać bez słowa? Nawet nie mieć odwagi powiedzieć wprost że nie mam czasu/nie chce xd. Coraz częściej słyszę o takich przypadkach i dla mnie to jest jakaś patologia